Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Ogrē godina stiprās ģimenes - Zelta un Dimanta kāzu pārus Foto

1.februārī Ogres Vēstures un mākslas muzejā jau trešo reizi Ogres novada pašvaldība svinīgā pasākumā godināja Ogres novadā dzīvojošus pārus, kuri laulībā nodzīvojuši 50 un 60 gadu.

Pašvaldības aicinājumam šogad atsaucās pieci pāri, kuri svin Dimanta kāzu jubileju, - Antonija un Donāts Baškuri, Ruta un Imants Vešteri, Lutgarde un Jānis Krūklandi, Ilze un Jānis Zvaigznes, Valentīna un Ivans Veselovski. Zvaigžņu un Veselovsku ģimene pasākumā piedalīties nevarēja, tāpēc pašvaldības apsveikumus saņems mājās. 


Zelta kāzu jubileju šogad sagaidījuši Malda un Imants Sproģi, Skaidrīte un Jānis Šmiti, Rasma un Alberts Bergi, Ārija un Ojārs Pikas, Velta un Leonīds Pētersoni, Regīna un Harijs Mētriņi.


Nozīmīgajā kāzu jubilejā pārus sveica Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis un priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš, uzsverot ģimenes nozīmi cilvēka dzīvē.


"Grūtus brīžus dzīvē ir daudz vieglāk pārvarēt, ja tev blakus ir uzticams cilvēks. Tā ir lielākā vērtība. Es jūs apsveicu un ceru, ka mēs visi kopā piedzīvosim, ka Ogre būs viena no skaistākajām pilsētām Latvijā. Te dzīvos cilvēki, kuri ciena ģimeniskās vērtības un turpina tās godāt," sacīja E.Helmanis.


G.Sīviņš atzina, ka pāru kopā nodzīvotie 50 vai 60 gadi, dzīves ceļā pārvarot dažādus likteņa pavērsienus, liecina, ka šīs ģimenes ir stipras savā garā un mīlestībā.


Sveicot pārus nozīmīgajā kopdzīves jubilejā, Ogres novada pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Lidija Vītola atsauca atmiņā katra Dimanta un Zelta kāzu pāra mīlestības stāstu.


Jubilāri parakstījās Goda grāmatā, saņēma dāvanas, ziedus un Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Egila Helmaņa parakstītu Apsveikumu.


Zelta un Dimanta kāzu pārus ar muzikāliem priekšnesumiem sveica saksofonists Ziedonis Vilde un dziedošais aktieris Artis Robežnieks. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43185

1. februārī, 20:36, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

mācītājam • 4. februārī, 16:50
Vispār jau mācītājs uzskatītu par labu esam, ka dzimst bērni. Nav arī dzirdzēts, ka baznīca būtu aizliegusi šķiršanos.
Lunis • 3. februārī, 11:06
Skaisti , Lidija joprojām moža un arī paši pāri woou.
ха ха • 3. februārī, 07:13
Vvvaiii!!! А что это на пиджаке, у одного на вид заслуженного шууцмана, с долголетним стажем? Похоже- nepamatoti represētais.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet