Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Turpinās projektu konkurss "Veidojam vidi ap mums Ogres novadā"

Ogres novada pašvaldība atgādina, ka līdz 12. februārim plkst. 18 iedzīvotāju grupas un nevalstiskās organizācijas var pieteikt projektus konkursam "Veidojam vidi ap mums Ogres novadā" un pretendēt uz pašvaldības finansējumu dzīves vides kvalitātes uzlabošanai novada teritorijā.

Kopējais konkursā pieejamais finansējums ir 40 000 EUR. Maksimālā summa, kas var tikt piešķirta vienam projektam, ir 1500 EUR.


2019. gada projektu konkursa prioritātes ir:  • publiski pieejamu atpūtas un sabiedrisko zonu, kā arī kultūrvēsturisku objektu atjaunošana un labiekārtošana;

  • publiski pieejamu sporta un aktīvās atpūtas objektu izveide un pilnveidošana;

  • jaunu vides objektu izveide;

  • videi draudzīgu, ilgtspējīgu un kompleksu lietus ūdens uzkrāšanas un/vai novadīšanas risinājumu (lietus dārzu, bioieplaku, mākslīgo mitrāju) ieviešana publiskās un brīvi pieejamās teritorijās, to popularizēšana;

  • citas investīcijas publiski pieejamā infrastruktūrā un/vai sabiedriski nozīmīgu problēmu risināšanai.


Ar konkursu saistītie dokumenti pieejami Ogres novada pašvaldības mājaslapā www.ogresnovads.lv (sadaļā Pašvaldība – Projekti – 2019. gads).


Papildu informāciju un konsultācijas par konkursa nolikumu iespējams saņemt pie Ogres novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālistes – projektu vadītājas Sandas Zemītes (Ogrē, Brīvības ielā 33, 2. stāvā, 210. kabinetā, tālr. 650 22169, E-pasts: sanda.zemite@ogresnovads.lv).

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43196

4. februārī, 12:08, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Nezina • 6. februārī, 03:24
Zināšanai - neviens būvnieks, ceļinieks ko nopietnu "nesāk" par 1500.00 E. Andrim pašam būs jāasfaltē iekšpagalms. To domē aina?
Ogres budžets • 5. februārī, 17:08
Bērnu drošība ir nekur - ne uz tām jaunajām trepēm, ne trotuāriem gar Ogres upi - sīkāk paskaidrots diskusijā "Ogres budžets" foruma sadaļā par Ogres domi. Papildus bērnu nedrošība tagad ir radīta arī slidenajā grāvī pie karātavu strūklakas.
Info • 5. februārī, 13:58
Tādas lūk tās trepes bija: http://ogresnovads.lv/lat/satiksme/zinas__jaunumi/?doc=30342 Un kur bērnu drošība, it īpaši ziemā?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet