Atgriezties pie raksta

« Turpinās projektu konkurss "Veidojam vidi ap mums Ogres novadā"

2019. gada 4. februārī, 12:08, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Nezina • 2019. gada 6. februārī, 03:24
Zināšanai - neviens būvnieks, ceļinieks ko nopietnu "nesāk" par 1500.00 E. Andrim pašam būs jāasfaltē iekšpagalms. To domē aina?
Ogres budžets • 2019. gada 5. februārī, 17:08
Bērnu drošība ir nekur - ne uz tām jaunajām trepēm, ne trotuāriem gar Ogres upi - sīkāk paskaidrots diskusijā "Ogres budžets" foruma sadaļā par Ogres domi. Papildus bērnu nedrošība tagad ir radīta arī slidenajā grāvī pie karātavu strūklakas.
Info • 2019. gada 5. februārī, 13:58
Tādas lūk tās trepes bija: http://ogresnovads.lv/lat/satiksme/zinas__jaunumi/?doc=30342 Un kur bērnu drošība, it īpaši ziemā?
Ogres budžets • 2019. gada 4. februārī, 16:23
Tieši par šo tēmu radās vēlme izteikties. Nejauši ir sanācis pamanīt jaunās koka trepes kalnā pretīm Bauģu vetklīnikai. It kā no malas viss skaisti un jauki - jaunas trepes. Bet patiesībā tas ir tāds pats pašvaldības budžeta ļaunprātīgas un nelietderīgas izsaimniekošanas piemērs, kā Bartkeviča laikā pie Topa noplēstais nesen uzklātais asfalta segums, kura vietā uzklāja vēl jaunāku, par ko radās interese Valsts kontrolei, un tad, kā bija rakstīts, notika papīru iznīcināšana domē, lai paglābtos no pamatīgiem mēsliem. Varbūt kāds, kam patiesi ir interese un sajēga par Ogres budžeta lietām, varētu vērsties pie Valsts kontroles arī par šīm trepēm? Ja esat pamanījuši, tur vēl pirms kāda gada bija samērā jaunas betonētas trepes visā kalna garumā, un viņām nebija nekādu bojājumu pazīmju. Bet tagad tur viss ir pilnībā noplēsts un izrakts, un uzceltas jaunas trepes no koka, turklāt ar nolūku ar kādiem 4 līkumiem, lai tikai mākslīgi palielinātu darbu izmaksas. Ja vēl ņem vērā, ka koka trepes pēc gadiem 10-15 būs sapuvušas, kādai firmai ir sagādāts objekts, kur būs brangs kumoss arī priekšdienām. Pieejiet un paskatieties! Aptuveni spriežot pēc darbu izmaksām, kādas figurē Ogrē, tur jau šobrīd varētu būt izsaimniekoti kādi 30-50000 eiro no Ogres budžeta.
vienu • 2019. gada 4. februārī, 14:25
eiro n-reizes var nopelnīt?
Danuta • 2019. gada 4. februārī, 13:13
Nu patiešām, ko var ākstīties ar tiem projektiem - vai tad pašvaldībā neviens neredz ko un kā sataisīt? Tik daudzās vietās var ko mazliet pielabot, un šo to. Nauda ir - paņemiet un izdariet! Bet te kaut kādi projekti. Līdzekļu šķērdēšana. Padomājiet taču ar galvu.
Andrim par iekšpagalmiem • 2019. gada 4. februārī, 12:50
Nu Andri, šis ir tas laiks kad var dabūt tos iekšpagalmus. Pašvaldība dala pa 1500 evrikiem uz projektu, tur vajadzētu sanakt.
droši • 2019. gada 4. februārī, 12:38
varat pietiekties droši, jo izrādās ko tur raksta nolikumā patiesībā var neņemt galvā! Pašiem nemaz tik ļoti nav jāpiedalās darbos, var pat finansējumu novirzīt tehnikas lietošanai no Namsaimnieka! Var stāvēt blakus un diriģēt un tā būs tā piedalīšanās darbos. Nelasiet dokumentus bet uzziniet realitāti, jo ir tik daudz izņēmumu ka visu var apgriezt ar kājām gaisā!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet