Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 5.februāra numurā:

* Ogrē pirmo reizi pasniegtas gada balvas kultūrā "Zelta liepa";
* Tiesnesis Naglis noliedz sadarbību ar VDK;
* Ogrē atklās veikalu "Mājai un dārzam";

* Laima Kota tiekas ar lasītājiem
"Man tagad ir tik labi, ka nevienam nekas nav jāstāsta, nevienam nekas nav jāapliecina vai jāpierāda. Tā ir ļoti laba sajūta," atklāj L.Kota, atceroties sevi pirms daudziem gadiem, kad fiziski bija smagi. "Turku sievietes pat iedomāties to nevar, kā šeit, Latvijā, sievietes strādā."


* Zbigņevs Stankevičs reģionālajā vizītē Ogrē
"Ja teiksi, ka saskaņā ar Dieva plānu laulība ir uz mūžu, izņemot gadījumus, kad cilvēks kļūst par atraitni, ka tuvība ir paredzēta tikai pēc stāšanās laulībā, ka kontracepcija nav saskaņā ar Dieva plānu, izņemot dabīgās dzimstības regulēšanas metodes, ka tad, ja dzīvība ir ieņemta, tā ir neaizskarama kopš ieņemšanas brīža – tevi noķengās, ka tā ir brīvības ierobežošana. Pāvests ir sacījis, ka aborts nekādā gadījumā nevar būt cilvēka tiesība, jo vienas tiesības nevar būt pārākas par ieņemtā bērna tiesībām uz dzīvi. Ja mēs to sludinām, momentā saskaramies ar pretestību, pat naidu. Tā ir viena no pravietiskās misijas dimensijām," tā Z.Stankevičs.


* Cūku mēris arī Meņģeles pagastā;


* "Vecā dārza noslēpums" – Ogrē uzņemta mākslas filma
Jaukā namiņa īpašniece Māra Upmane-Holšteine intervijā žurnālam "Privātā dzīve" uzsvēra: tam, ka filma tika uzņemta viņas mājā, ar pašu solisti neesot nekāda sakara. Māja godīgi izturēja kastingu, turklāt neviens nezināja, ka tā pieder viņai. Namīpašums ir viņas dzimtas mantojums. Romantisko koka namu savulaik projektējis dziedātājas vecvectēvs, slavenais arhitekts Makss Šervinskis, kurš bijis viens no jūgendstila aizsācējiem Rīgā.


* "Zied zeme" izsludina projektu iesniegumu pieņemšanas 9.kārtu;


* "Latvijas Pasts" aicina uzmanīties no krāpniekiem;


* Ziema ledū iekaļ divriteni
Visi gadalaiki ir skaisti un savdabīgi, bet nereti mūs visvairāk spēj pārsteigt ziema, kuras galvenais palīgs ir brīvmākslinieks sals. Jaunajā "OVV" – ikšķilietes Andželas Emīlijas Kalniņas fotogrāfija, kurā viņa nofiksējusi, ko šī ziema un sals izdarīja ar kaimiņu velosipēdu, kas bija atstāts zem klajas debess…


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43201

5. februārī, 00:00, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Vārpa • 5. februārī, 13:35
Pedofili ir visur.
Stankevičam • 5. februārī, 11:50
Otra acī baļķi ieraudzīt ir viegli... Šovakar jāskatās dokumentālā filma par pedofiliem katoļu baznīcās...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet