Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Piektdien Ogrē tīrīs sniegu automašīnu stāvlaukumos

8. februārī tiks veikta vairāku Ogres pilsētas automašīnu stāvlaukumu tīrīšana no sniega, tāpēc pašvaldība aicina transportlīdzekļu īpašniekus ievērot ceļa zīmes par transporta stāvēšanas ierobežojumiem.

Automašīnu stāvlaukumu Mālkalnes prospektā 3 (pie veikala "Elvi") un Mālkalnes prospektā 4 (pretī veikalam "Elvi") tīrīšana notiks 8. februārī no plkst. 7 līdz plkst. 9, līdz ar to jau šodien pie šiem laukumiem tiks uzstādītas informatīvas zīmes par transporta stāvēšanas ierobežojumiem attiecīgajā laika posmā.


Ielu malu un automašīnu stāvlaukumu tīrīšana tiks veikta arī Skolas ielā un Grīvas prospektā, kur jau visu ziemas periodu ir noteikti ierobežojumi automašīnu novietošanai no plkst. 8 līdz plkst.10, par ko vēsta attiecīgās ceļa zīmes.


Ceļu uzturētāji informē, ka piektdien tiks tīrīti arī stāvlaukumi pie Ogres dzelzceļa stacijas, Ogres novada Kultūras centra, kā arī Brīvības ielā 117 un Loka ielas rajonā.


Iedzīvotāji tiek aicināti būt saprotošiem un ievērot noteiktos ierobežojumus transportlīdzekļu novietošanai, lai ceļu uzturētāji varētu operatīvi un kvalitatīvi veikt savu darbu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43221

7. februārī, 16:00, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

neejiet balsot • 8. februārī, 13:27
bet paši piedalaties atlasē, sens deputātu un politiķu teiciens, kas zin varbūt pat baņķieri sāks strādāt par sētniekiem
Andrim vēlmes... • 8. februārī, 13:25
pietaisīt var tikai pamperi, bikses! Ko līdzēs pietaisīts iekšpagalms: mīkstāk iesi, mīkstāk kā pār purva muklāju brauksi, savu autiņu ar 'pietaisījumiem' pačkāsi un kaifu ķersi?
Andris • 8. februārī, 13:19
Būtu labāk iekšpagalmus pietaisījuši!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet