Ogrenet
Atgriezties pie raksta

"airBaltic" lidmašīna nes pasaulē Ogres vārdu Foto

7. februārī Ogres novada pašvaldībā viesojās lidsabiedrības "airBaltic" prezidents un izpilddirektors Martins Gauss, lai apsveiktu Ogres iedzīvotājus un pašvaldības domes vadību ar iekļūšanu Latvijas mīlētāko pilsētu topā.

Jau vēstīts, ka, kopš 2018.gada novembra viena no "airBaltic" Airbus A220-300 lidmašīnām nosaukta Ogres vārdā. 


Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, sveicot viesus, pauda gandarījumu, ka Ogrei tagad ir paša sava lidmašīna, kurā ir arī izvietota informācija par Ogri. Pašvaldības vadītājs uzsvēra, ka viens no Ogres attīstības virzieniem ir tūrisms, un lidmašīna veiksmīgi nes pasaulē Ogres vārdu.


Lidmašīna ar Ogres vārdu ceļo pa visu pasauli – uz Apvienoto Arābu Emirātu otro lielāko pilsētu – Abu Dabī, kā arī Cīrihi, Milānu un citiem galamērķiem. Kā atklāja M.Gauss, dodoties no Cīrihes un Rīgu, viņš personīgi lidojis tieši ar Ogres vārdā nosaukto lidmašīnu.


Par godu Latvijas simtgadei un veicinot Latvijas atpazīstamību starptautiskā līmenī, pēc iedzīvotāju balsojuma "airBaltic" 14 savas lidmašīnas nosaukusi Latvijas mīlētāko pilsētu vārdos. Par vienu no šīm pilsētām kļuva arī Ogre ieņēma sesto vietu. 


"Kā Latvijas vadošais eksporta zīmols mēs veicam ieguldījumu, lai veicinātu Latvijas un šo 14 pilsētu atpazīstamību pasaulē, ļaujot miljoniem pasažieru uzzināt par šīm pilsētām un to atrašanās vietām Latvijā. Tagad mēs apmeklējam skaistās pilsētas, kas iekļuvušas top 14 sarakstā, lai katru no tām individuāli apsveiktu," atklāja "airBaltic" prezidents.


Zīmīgi, ka Ogres vārdā nosaukto lidmašīnu vada bijušais ogrēnietis Jānis Krištops. Lidmašīnas pilots atklāja, ka Ogre, kura viņam kopš bērnības ir mīļa pilsēta, tagad ir pievienojusies arī ātrāko pilsētu statusam, jo ne tikai atrodas uz vietas, bet arī pārvietojas ar ātrumu 800 kilometru stundā. 


M. Gauss pasniedza Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājam Egilam Helmanim Goda rakstu, kas apliecina, ka Ogre ieguvusi 3 774 balsis kā mīlētākā Latvijas pilsēta, un tai par godu nosaukta viena no jaunajām Airbus A220-300 lidmašīnām. Lidsabiedrības vadītājs domes priekšsēdētājam uzdāvināja arī simbolisku lidmašīnas modeli.


Vizītes laikā domes priekšsēdētājs E.Helmanis iepazīstināja viesus ar Ogres pilsētas un novada attīstībā paveikto un turpmākajiem plāniem, savukārt "airBaltic" prezidents pastāstīja par lidsabiedrības darbību. 


Lidsabiedrības "airBaltic" pārstāvji apskatīja pilsētas vēsturisko centru, Ogres Vēstures un mākslas muzejā iepazinās ar topošo ekspozīciju "Pietura Ogre", kā arī ciemojās pie auto inženiera Andra Dambja. Vizītes noslēgumā "airBaltic" pārstāvji Ogres Zilajos kalnos pārliecinājās, ka šeit ir lieliskas iespējas aktīvam un veselīgam dzīvesveidam.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43224

7. februārī, 20:20, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

To Andris • 12. februārī, 10:01
Pawol nahuj debil.
Andris • 11. februārī, 10:21
Kad domāsiet par iekšpagalmiem??
Xxl • 8. februārī, 19:04
Ogres vadību es tur redzu, bet Ogres iedzīvotāji kur ir? Gauss taču bija ieradies apsveikt Ogres iedzīvotājus arī, kur tie ir?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet