Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Aģentūra: Iestaigātās pēdas ietekmē slēpošanas trases kvalitāti Foto

Ņemot vērā, ka ārā kļūst siltāks un lietaināks, Ogres un Ikšķiles novadu pašvaldību aģentūra "Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa "Zilie kalni" attīstības aģentūra" jo īpaši lūdz dabas parka apmeklētājus-kājāmgājējus būt saprotošiem un nestaigāt pa distanču slēpošanas trasi.

"Diemžēl iestaigātās pēdas nopietni ietekmē trases kvalitāti un to novērst ātri nav iespējams. Tas prasa ilgstošu darbu! Paldies par jūsu sapratni!" šādu paziņojumu sociālajā tīklā "Facebook" ievietojusi aģentūra.


Iepriekš aģentūras direktore Ieva Kraukle sacīja: "Uzskats, ja dotajā brīdī neviens neslēpo, tad neviens netiek traucēts, ir maldīgs. Slēpojot klasiskajā solī, nūjas atgrūdienam tiek durtas aptuveni pus metru abpus sliedei, tāpēc ir apgrūtinoši, ja viena puse visas trases garumā ir izteikti nelīdzena. Ir jāsaprot, ka, staigājot vai braucot ar ragavām pa slēpošanas trasi, tā ar laiku kļūst cieta, slidena un nelīdzena. Apledojums un dziļas pēdas apgrūtina trases uzturēšanas darbus".


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43243

10. februārī, 10:10, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

par Ziliem kalniem • 18. februārī, 12:37
Jā, Zilie kalni ir pieejami visiem! Aicinu, katru Zilo kalnu baudītāju, atrast sev takas, lai netraucētu citiem. Un, lai varētu priecāties, ka arī citam esi izdarījis labu.
Arturs • 18. februārī, 04:48
" Zilo kalnu" dabas parks ir domaats ne tikai sl'epot'ajiem. Turkl'at nav noteikts k'a ar'i pie's'kirts ofici'als sl'epo'sanas trases status.
Vai ir jābalstās uz aizlegumiem? • 12. februārī, 10:16
Pastaigas svaigā gaisā – atslēga uz labu veselību! Kur ogrēniešiem pastaigāties / nūjot svaigā gaisā vakaros /distanci ap 10 km/. Būs jāpadomā par taciņu blakus trasei?!!! Vai ir jābalstās uz aizlegumiem?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet