Atgriezties pie raksta

Krapē pārbauda savas zināšanas par novadu

10. februārī Krapes Tautas namā norisinājās kārtējās erudīcijas komandu spēles "Iepazīsti savu novadu", ko organizē interešu grupa Socializācijas klubs kopā ar Ogres novada pašvaldību. 

Kopā piedalījās 4 komandas, viena no tām uz Krapi bija atbraukusi pat no Ogres pilsētas. Dalībnieki mēģināja rast atbildes uz visdažādākajiem jautājumiem par Ogres novadu - vēsturi, dabu, ģerboņiem, sportu, izglītību u.c., kā arī atpazīt mūzikas instrumentus un dziesmas. Tēmas dalībnieki varēja izvēlēties paši. Daži jautājumi komandām nesagādāja grūtības, bet bija arī tādi, uz kuriem visi nevarēja rast atbildes, piemēram, kāda ir garākā Ogres upes pieteka vai kura novada skola atrodas barona Tranzē dzimtas muižā.


Komandas bija entuziastiskas, zinātkāras un azartiskas. Spēļu rezultāti bija gana līdzvērtīgi, tomēr šoreiz zinošākie bija komanda "Brīvdiena".


Spēļu organizēšanas galvenais mērķis ir nodrošināt pagastu iedzīvotājiem iespēju pārbaudīt savas zināšanas un uzzināt daudz interesentu faktu par novadu, jo Ogres novads ir plašs ar interesantu vēsturi, notikumiem, objektiem, cilvēkiem un daudz ko citu. Erudīcijas spēles - tas ir lielisks veids, kā vienlaicīgi iespējams gan izglītoties, gan jauki pavadīt laiku, gan izbaudīt sacensību garu.


Erudīcijas spēles tiks organizētas arī citos Ogres novada pagastos, tāpēc aicinām sekot līdzi informācijai, nebaidīties un nākt piedalīties!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43249

11. februārī, 17:38, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet