Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 12.februāra numurā:

* Ķeguma novada pašvaldība aicina pieslēgties ūdens un kanalizācijas tīkliem;
* Pašvaldība lemj par īpašuma iegādi Ogrē, Zvaigžņu ielā 4;

* Ogre ir to 14 pilsētu skaitā, kuras vārdu "air Baltic" lidmašīna nes pasaulē
"Ogrē esmu mācījies vidusskolā, pēc tam pabeidzu Ogres Meža tehnikumu. Pilota profesiju ieguvu ārzemēs, bet tagad to var apgūt arī Latvijā. Kompānijā "airBaltic" strādāju no 2008.gada. Sākumā biju otrais pilots, tagad esmu lidmašīnas kapteinis,' tā Jānis Krištops, kurš vada lidmašīnu, kam dots Ogres vārds.


* Lielvārdes un Ķeguma novadā priecājas par katru jaundzimušo
Kāds bijis aizvadītais gads Ķeguma un Lielvārdes dzimtsarakstu nodaļās? Vairāk stāsta šo nodaļu vadītājas Liāna Čodore un Guna Baiko.


* VDI sākusi tematiskās pārbaudes apstrādes nozarē
Nodarbinātie sagriež vai sadur pirkstus vai plaukstas ar asiem priekšmetiem (nažiem, īleniem, naglām u.c.), neuzmanīgi pieiet pārāk tuvu rotējošām iekārtām, kas nejauši aizķer un ievelk nodarbinātā apģērbu ar visu roku mehānismā un to traumē. Darbinieki nozāģē pirkstus, sazāģē plaukstas vai rokas, strādājot ar iekārtām, kuras bieži ir nenorobežotas vai ar noņemtiem aizsargmehānismiem. Tāpat nelaimes gadījumi notiek, ja darbinieks labo vai tīra iekārtu, to neizslēdzot.


Vairāk – jaunajā "OVV".


* Lielvārdes vidusskolā apgredzenotas izlaiduma klases
Viens, kas nedaudz traucēja izrādes baudīšanu, bija mikrofonu čerkstēšana. Otrs, kas izsauca gan skatītāju, gan pašu aktieru sajūsmu, bija Magones (īstā vārdā – Kintijas) izsauciens no aizkulisēm: "Iznāca tik labi kā nekad!". Taisnība jau Kintijai ir, tikai viņa bija aizmirsusi izslēgt savu mikrofonu, tāpēc jaunās aktrises sajūsmu lieliski dzirdēja visi.


* Olu čaumalas: veselībai, mājai un dārzam
Turklāt izrādās, ka olu čaumalas var noderēt, arī mazgājot veļu. Tās jāieliek veļas maisiņā un jāmazgā kopā ar balto apģērbu. Šī metode palīdzēs no drēbēm noņemt pelēko nokrāsu, kas mēdz rasties pēc atkārtotas mazgāšanas. Labākam rezultātam pie čaumalām var pievienot arī citrona šķēlīti.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43254

12. februārī, 00:00, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

oho! • 12. februārī, 08:04
Kintija rullē!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet