Atgriezties pie raksta

Situācija Ogres upē ir stabila

Iestājoties siltākam laikam, ir sākusies ledus iešana Latvijas upēs, tai skaitā arī Ogres upē. Ogres novada pašvaldības policija diennakts režīmā seko līdzi ūdens līmeņa svārstībām, plūdu risku patlaban nav.

Ogres upes lejtecē ledus gar krastiem ir aplūzis. Rudenī bija sauss krasts, līdz ar to nebija sasalšana kā iepriekšējos gados, kā arī ledus nav tik biezs un laiks ir labs – piesalst un tad atlaižas, piesalst un atlaižas.


Gadījumā, ja plūdi tomēr būs, par to sākumu, kā arī par evakuāciju, ja tāda būs nepieciešama, plūdu riska teritoriju iedzīvotājiem paziņos Ogres novada pašvaldības policijas, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa vai Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Rīgas reģiona pārvaldes Ogres daļas auto ar sirēnu. Ja iedzīvotāji paši pamana plūdu apdraudējumu - straujas ūdens līmeņa svārstības, jāzvana uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu tālruņa numuru 112.


Pašvaldība atgādina - ja bez nepieciešamības tiek zvanīts uz tālruņa numuru 112, tiek aizņemta telefona līnija un kāds, kuram ir vajadzīga steidzama palīdzība, nevar to saņemt laikus! Administratīvā pārkāpumu kodeksa 202.pants nosaka, ka par apzinātu nepamatotu speciālo dienestu izsaukšanu ir paredzēts naudas sods.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43326

22. februārī, 16:22, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

he-he • 25. februārī, 04:16
Kas tur var būt stabils, kad uz upes ir fjodorova suka.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet