Atgriezties pie raksta

SIA "Ogres Namsaimnieks" un PA "Ogres komunikācijas" vadība uzklausa ogresgaliešus Foto

28. februārī SIA "Ogres Namsaimnieks" un PA "Ogres komunikācijas" vadītāji tikās ar Ogresgala pagasta iedzīvotājiem, lai atbildētu uz iedzīvotājus interesējošiem jautājumiem.

Tikšanās mērķis bija pārrunāt ūdens, kanalizācijas, daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apsaimniekošanu, t.sk. atkritumu apsaimniekošanu, Ogresgala pagastā.


Interesējošos jautājumus iedzīvotājiem skaidroja SIA "Ogres Namsaimnieks" valdes loceklis Kaspars Grīnbergs un PA "Ogres komunikācijas" direktora pienākumu izpildītājs Artūrs Robežnieks.


Ogresgala pagastā šobrīd notiek daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apsaimniekošanas jomas sakārtošana, tādēļ iedzīvotājiem ir radušies jautājumi par apsaimniekošanas kārtību un izmaksām. 


Iedzīvotāji vēlējās uzzināt par PA "Ogres komunikācijas" un SIA "Ogres Namsaimnieks" atbildības jomām un to sadalījumu pēc reorganizācijas. 


Iedzīvotājus interesēja saimnieciski jautājumi par atkritumu maksu, dzīvojamo māju apsaimniekošanas un uzraudzīšanas kārtību, ūdens kvalitāti Ogresgalā, suņu ekskrementu savākšanas urnu novietošanu, ūdens patēriņa skaitītāju rādījumu nodošanas un pakalpojumu norēķinu kārtību, kanalizācijas apsaimniekošanu. 


Sapulces laikā iedzīvotāji izteica neapmierinātību par norēķinu kārtību. Lai apmaksātu ūdens un kanalizācijas rēķinus, savulaik ir bijusi iespēja par šiem pakalpojumiem norēķināties Ogresgala pasta filiālē, taču šobrīd šis pakalpojums vairs nav pieejams, un gados veciem cilvēkiem ir problemātiski šos rēķinus apmaksāt. PA "Ogres komunikācijas" pārstāvis solīja situāciju risināt, un divas reizes mēnesī Ogresgala pagastā nodrošināt rēķinu apmaksas pakalpojumu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43409

8. martā, 13:54, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

X • 12. martā, 20:48
Te ir sliņķu pagasts ,maksāt negrib tikai gaida gatavu!
inta • 11. martā, 13:52
kas tā resnā par tanti stāv priekšplānā - vai tā ir tā sportiste vingrotāja, ja tā tad nu gan briesmīga.... par maz vingro
domāju • 8. martā, 15:26
Grīnbergs atkal neprot pa klusu ģelas bīdīt, kauna nav!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet