Atgriezties pie raksta

« Digitālā strūklaka Ogrē saņem Latvijas Būvniecības Gada balvu Foto

11. martā, 12:05, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Deizii • 18. martā, 08:56
A kurš to balvas naudu saņēma?? Droši vien sarunāts iepriekš :))
ogre mix • 15. martā, 14:01
nja visa ogre ir viens liels mix
nu pag • 14. martā, 23:50
nu pag ko tad vel skvera vajag ??? uzbliežam tad vel kadu objektu ? panoramas riteni?
mix • 14. martā, 12:49
Talants un izpratne par mākslu vai arhitektūru šodien vairs nav modē. Aizejiet uz kādu izstādi un apskatiet, kādas gleznas un tēlniecības darbi tur tiek eksponēti! Tāds "māksļenieks", kāds ir aigars bikše vien ir ko vērts! Un tāds tizlenis mākslā ir Mākslas akadēmijas profesors! Nav brīnums, ka bondaram sieva ar tēlo mākslinieci. Šodien to var katrs, kam nav slinkums un piemīt lielummānija.
NĒ mix modē nav! • 14. martā, 07:37
Bet neizpratne gan. Mix lupatu modē- labi, liec kaut plēves kuli galvā. Bet arhitektūra ir monolīta telpas kārtība. Varam miksēt, bet ar domu, ka tas ir ilgtermiņa modelis. Un miksēt var un pat vajag caur zināšanām, izpratni un talantu, kurš šajā gadījumā nav bijis klātesošs.
Īstermiņa kredīti 48 stundu laikā (guichardmarc739@gmail.com) • 14. martā, 00:39
Īstermiņa kredīti 48 stundu laikā (guichardmarc739@gmail.com)
Īstermiņa kredīti 48 stundu laikā (guichardmarc739@gmail.com) • 14. martā, 00:38
Īstermiņa kredīti 48 stundu laikā (guichardmarc739@gmail.com)
Māksla arī • 13. martā, 23:57
"Kliedziens" ir nosaukums norvēģu mākslinieka Edvarda Munka ekspresionisma stilā gleznotai gleznu un grafiku sērijai, kurā parādīta agonijā esoša figūra ar asinssarkanām debesīm fonā. Fona ainava ir Oslo fjords, skatīts no kāda Ekebergas pakalna. Slavenākajā gleznas “Kliedziens” versijā, kas tapusi 1893. gadā, redzams panikā krītošs tēls, kura izliektais ķermenis saplūst ar apkārtējās ainavas lokiem. Iedvesma darbam gleznotājam radās halucinogēnā pieredzē, kad viņš esot dzirdējis “kliedzienu caur dabu,” kas labi saskatāms gleznas tēla un fona vienotībā. Sarkano debesu toni, kas izteikti pastiprina trauksmes un panikas sajūtu, izraisīja Indonēzijas salu vulkāna Krakatau izvirdums, visu pasauli pārklājot ar vulkāniskā izvirduma mākoņiem.[2] Lai arī gleznā redzamais notikums ir autobiogrāfisks, galvenais tēls māksliniekam nelīdzinās. Trauksmes stāvoklī esošā būtne ir zaudējusi gan dzimumu, gan personību.
Mix modē! • 13. martā, 23:48
Šobrīd modē (apģērbu modē) esot pilnīgs mix. Varbūt arī pilsētvide tiek sakompilēta, sajaucot laikmetus, stilus utt. tieši šobrīd? Varbūt ir kāda daļa arhitektu, kas neseko līdzi pasaules arhitektūras un pilsētbūvniecības jaunajām vēsmām? Pamatojiet un tad kritizējiet. Komentējot.
redzu • 13. martā, 22:19
Tas ir tiešām vājprāts, starp divām vēsturiskām ēkām uzbūvētā četrkantainā havajas kaste!
Andris • 13. martā, 20:26
Būtu labāk iekšpagalmus pietaisījuši!
kafijas tantiņa • 13. martā, 18:36
Ogre visss visss notiek haotiski !!! Kur ir kopejais tēls? Kur ir kāds plāns pēc kā vadās??? Centrs ir izmisums - sena zelta liepa, sena aptiekas māja, senas ēkas gan muzikas skola, brivibas 20, 22 un kada velna pēc ta ultrasonic skatuve???? monstrs kkads... digitalas karatavas???? nepietiek ar to ka tur elvi veikals???? kada velna pec pedejo vesturisko apbuvi ir japiecuko???? bez stils !!! ak ja un vel WC !!!! arhitekturaa šedevrs !!! centra pie skvēra perfekti nosedzot skatu uz 2 vesturiskajam ēkām kas ir aiz wc. Nu par ko te balva???? ārprata balva !!!
ma • 13. martā, 12:16
Šis būs vēl viens sliktais komentārs. Jebkurš gudrs(!)arhitekts pateiks, ka šie vārti ir kļūda. Varbūt izpildījums un bērnu prieks ir ļoti labs panākums, bet konteksts ar apkārtējo vidi ir vājprāta kliedziena vērts.
Pērle • 13. martā, 11:47
Man patīk strūklaka,jauki,arī vasarā tur bērniņi skraidelē priecīgi par gaismas ūdeni krāsaino,forši!!!
Paldies • 13. martā, 11:07
KAUT KO OGRENET.LV TOMĒR ir palīdzējis atrisināt Ogrē. Saku, jo zinu, ko saku!
Informācijai • 13. martā, 10:08
Ir izmantojama aplikācija Ogres novadnieks! Tur ir iespēja kādu esošo negāciju nofotografēt un nosūtīt informēšanai pašvaldībai, lai novērš. Ogrenet, toč, neko neatrisinās.
alfreds->sliktajiem • 13. martā, 09:58
cik esmu dzivojis ogrē, pats vienmer esmu pozitivs, bet par tiem uzpūteņiem ir teorija, ka ir jampapmiņi, kas paši nifiga negrib darīt, lai būtu ziemā silti paēst un drēbes. tad nu pa dzīvi staigā urkšķēdami un burkšķēdami, redz kad pašam viss jāsarūpē, ne vienmēr saule spīd, līst lietus un snieg sniegs. konkrēts burkšķētāju kantoris ir ogrē druvas ielā desmit it īpaši ja esi viņu klients un saki nu nivaig mums veiklā alkoholu a tie duraki pat paši dzer lai varētu skaitīties, ka prece ir ejošā.
Atkārtošana - • 13. martā, 09:39
Svarīgs • Vakar, 11:06 Kāpēc joprojām jaunais "apzeltītais" pulkstenis, atšķirībā no senākā, pie digitālās strūklakas ir bez apgaismojuma??? Laikrādis ir ļoti svarīgs daudziem - gan agra rīta, gan vēlā vakarā Ogres centra gājējiem. Ļoti svarīgs.
Sliktajiem • 13. martā, 09:28
Vai nav savādi - dažiem ogrenet komentāros vienmēr un visos laikos, lai ko lasītu, viss ir slikti. Jūs paši esat slikti, varu apgalvot, ja nespējat ieraudzīt neko labu.
Ja tieši TE nepatīk • 13. martā, 09:18
Ja gribas ko ļoti lēnu, apcerīgu, pabaudīt koku galotnes, var pasēdēt uz renovētajām Kultūras centra kāpnēm, kuras aprīkotas speciāli šim nolūkam ar pietiekami daudzām sēžamvietām. Ja gribas baudīt Ogres upes smalko čaloņu, var turpat pa Bērza aleju doties līdz upei, Krasta ielas promenādei.
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 3 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet