Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 19.marta numurā:

* Valsts ceļi Ogres novadā: domes priekšsēdētāja Egila Helmaņa un satiksmes ministra Tāļa Linkaita tikšanās


Kangaru ceļam jāveic atkārtots novērtējums; Suntažos jāizbūvē satiksmes rotācijas aplis; jāuzlabo ceļš uz Lauberi; autotransporta tuneļa būvprojekts jāpārstrādā; jāgādā par gājēju drošību uz dzelzceļa!


Vairāk par šīm aktualitātēm – jaunajā "OVV"!

* Tēlnieku Jāni Aivaru Karlovu sveic 80.dzimšanas dienā;


* Vingru ģimene saimnieko senču zemē – Ķeipenes pagasta "Elekšos"


Pašlaik aptuveni 15 hektāros tiek audzētas auzas, rudzi un kvieši, sava platība atvēlēta kartupeļiem. Laukus bagātina kūtsmēsli un minerālmēsli. Latvijas Lauku attīstības programmas 2014 – 2020 projekta "Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai mazās lauku saimniecībās" ietvaros tika iegādātas 20 grūsnas aitas, uzcelta novietne, ierīkots stacionārs iežogojums divu kilometru garumā. Pērn ganāmpulku veidoja 75 sprogainītes, pārsvarā "Merino", "Romanovas" un "Latvijas tumšgalves" šķirnes pārstāves. Cirpšanas darbus saimnieki veic savām rokām, bet produkcijas realizāciju uzņemas Cēsu gaļas kombināts. Bez šaubām, gribētos, lai iepirkuma cena būtu augstāka.


* Par draudiem noslepkavot un pretošanos policistam – 9 mēneši cietumā


Par cietušo šajā kriminālprocesā bija atzīta ogrēniete Anna (vārds mainīts) – izskatīga sieviete ap 60 gadiem. Pagājušā gada maijā viņa iepazinusies ar Jāni, abi tobrīd bijuši brīvi cilvēki (bez attiecībām), tādēļ saskatījušies un jau tajā pašā vasarā nolēmuši dzīvot kopā – Annas mājā Pārogrē. Sākumā viss it kā bijis labi, bet pēc dažām nedēļām kā āža kāja laukā sākusi līst vīrieša nevaldāmā daba, nepatīkamais raksturs un kaitīgie ieradumi, pirmkārt, jau alkohola pārmērīga lietošana.


(..) Tagad Anna jau zina, ka viņas bijušajam izredzētajam agrākā dzīve bijusi pietiekoši raiba – astoņas sodāmības Latvijā, vēl divas – Vācijā, kur viņš kādu laiku strādājis.


Vairāk jaunajā "OVV".


* Mūsu jaunie skatuves runas meistari sevi apliecina arī Cēsīs;


* Valsts olimpa augstāko virsotņu iekarotāji un tie, kuri godam centās;


* Laiks tecināt veldzējošo bērzu sulu!


Sulu ūdens vietā iesaka arī tējas, kafijas vai zupu vārīšanai. Termiski apstrādāta tā gan zaudē savu bioloģisko aktivitāti, taču mikroelementi saglabājas.


* Kuras ir šī gada "Jumpravas zvaigznītes"?


13.martā jau 13.reizi Jumpravas bērnudārzā notika jauno talantu konkurss "Jumpravas zvaigznīte", kurā savas prasmes demonstrēja un par dažādiem tituliem cīnījās 24 mazie jumpravieši.


Vairāk – jaunajā "OVV".


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!


 


Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!


 


Ulda Prancāna foto - Ķeipenes pagasta "Elekšu" māju atpazīstamības zīme.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43475

18. martā, 20:29, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet