Atgriezties pie raksta

Atsāksies kāpņu pārbūves darbi pie Ogres novada pašvaldības ēkas

Nākamajā nedēļā atsāksies kāpņu pārbūves darbi pie Ogres novada pašvaldības ēkas, Brīvības ielā 33. Ogrē.

 


 


Jau informējām, ka kāpņu pārbūves darbi tika uzsākti 2018. gada septembra beigās. Līdz tehnoloģiskajam pārtraukumam, kas iestājās decembra sākumā, ir veikti demontāžas, kāpņu pamata betonēšanas, lietus kanalizācijas un elektrības pievada izbūves darbi. Atsākot darbus, tiks ieklātas granīta akmens plāksnes, izveidots betona bruģakmens segums, ierīkots apgaismojums un veikta apzaļumošana (paredzēti skuju koku, krūmu un parka rožu stādījumi). Lai nodrošinātu vides pieejamību, tiks izbūvēts pacēlājs.


Būvdarbu veicējam SIA “I.K.Būve” pašvaldības ēkas kāpņu pārbūve jāveic saskaņā ar SIA “BT Projekts” izstrādāto būvprojektu un tam pievienoto būvprojekta specifikāciju. Līgumā noteiktais būvdarbu izpildes termiņš ir 30.aprīlis.


Būvdarbu laikā kāpnes un teritorija pie tām ir slēgta. Atvainojamies par sagādātājām neērtībām!


Kāpnes pie ēkas Brīvības ielā 33 nekalpo tikai apmeklētājiem vai pašvaldības darbiniekiem, lai no Brīvības ielas nokļūtu ēkā. Šajā ēkā atrodas arī Dzimtsarakstu nodaļa, un kāpnes ir iecienīta vieta kāzu un citu ģimenes svinību iemūžināšanai. Pašlaik kāpnes ir vizuāli nepievilcīgas.


Kāpnes ir būvētas pagājušā gadsimta 80. gadu sākumā un bija avārijas stāvoklī. Kāpnes kopā aizņem 51,5 m2 un ir veidotas no granīta pakāpieniem, kas ietverti starp dolomīta plākšņu apdares atbalsta sienām. No kāpņu virsmas nav nodrošināta lietus ūdens novadīšana.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43510

22. martā, 12:25, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

ogre • 27. martā, 12:18
ZAKSS taču būs jaunajā bibliotēkā. Atkal būs jābūvē skatu promenāde kāziniekiem.
Dobson Scott • 24. martā, 01:17
Aplūkojot jebkāda veida finansiālu palīdzību? Mēs esam privāts kredīta uzņēmums kas nodrošina visu veidu aizdevumus / fondus, piemēram, lieli aizdevumu projekti, ieguldījumu sabiedrība / parāda konsolidācija, iekšzemes, individuālie aizdevumi, medicīniskie aizdevumi, t uzkrājumi, izglītojoši / studentu kredīti, aizdevumi refinansējiet savus aizdevumus esošo kredītu, kredītkaršu, aizdevumu ietvaros visiem, kas vēlas saņemt finansiālu palīdzību. Ja jūs interesē mūsu Atsauksmes par nepieciešamo aizdevuma summu, aizdevuma mērķi un atmaksa / termiņš jums būs nepieciešams aizdevums. Piesakieties tagad, izmantojot dobsonquickloan@gmail.com Ieinteresētajiem pretendentiem ir jāsazinās ar mums pa e-pastu: dobsonquickloan@gmail.com, Mēs ceram dzirdēt no jums ASAP.
Īstermiņa kredīti 48 stundu laikā (guichardmarc739@gmail.com) • 23. martā, 14:30
Īstermiņa kredīti 48 stundu laikā (guichardmarc739@gmail.com)

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet