Atgriezties pie raksta

Ogres novada dome, iespējams, iepirks automašīnas bez riteņiem

Ar  sensacionālu atklājumu klajā nācis Latvijas Radio korespondents Kupčs. Viņš konstatējis, ka gaidamā jaunajā automašīnu iepirkumā Ogres novada dome paredzējusi pirkt spēkratus ar četriem riteņiem, kas, pēc Kupča domām, nepārprotami liecinot, ka novada dome esot plānojusi "Lamborghini" vai "Bugatti" markas automašīnu iegādi.

 "Pētot dokumentus, es konstatēju savādu sakritību – domes iepirkuma dokumentos minēts, ka automašīnām jābūt ar četriem riteņiem, savukārt, aptaujājot ekspertus un veicot citas žurnālistiskās izmeklēšanas darbības, noskaidrojās, ka "Lamborghini" un "Bugatti" ir aprīkoti tieši ar šādu tehnisko specifikāciju. Tālākos secinājums izdarīt nebija grūti." aģentūrai "Krēsla" skaidroja Kupčs.


Oficiālajā paziņojumā LR korespondents bija konkrēts. "Iespējams, ka iespējamā iepirkuma iespējamā specifikācija iespējami ir sastādīta tā, ka iespēja iespējamajiem konkurentiem ir iespējama tikai pie iespējas, ka savu iespēju, iespējams, neizmantos iespējamie iespējas ieguvēji, proti "Bugatti" vai "Lamborghini", ziņoja korespondents. 


"Kāda uzdrīkstēšanās, kāds tiešums, kāda profesionalitāte," Kupča paziņojumu komentēja mediju eksperte Rožkalne. Viņai piebalsoja daži Kupča kolēģi, turpretī citi vienkārši palika mēmi.


Ogres novada dome, reaģējot uz nesaudzīgo atmaskojumu, jau paziņojusi, ka turpmāk parezējusi iepirkt automašīnas vispār bez riteņiem. "Lai neradītu pārpratumus, šobrīd apsveram no iepirkuma svītrot arī prasību pēc stūres, nav jau grūti uzmontēt pašiem," aģentūrai "Krēsla" klāstīja domes pārstāvis. 


 


April, april!


Šis ir 1.aprīļa joks.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43575

1. aprīlī, 05:38, Aktualitātes
Aģentūra "Krēsla"

Jaunākie komentāri

zilais kalns • 2. aprīlī, 08:48
https://twitter.com/edgarskupcs/status/1112940214840946688 Nu jau visa republika smejas par šo izcilo joku. Bēdīgākais, ka nu jau Ogrē nedzīvojošie paziņas sāk ogrēniešus, un jo īpaši domes darbiniekus, uzskatīt par totāliem lohiem...
!!! • 2. aprīlī, 01:34
1 aprilis!!!
pārogre • 1. aprīlī, 23:16
vot tas ir kautkas

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet