Atgriezties pie raksta

Pasaulē pieaug bažas par gaidāmo Ikšķiles referendumu

Aģentūrai "Krēsla" dažādi avoti ziņo, ka arvien pieņemas spēkā satraukums par plānoto referendumu, kas drīzumā paredzēts Ikšķiles novadā. Tā kā nav ne skaidri zināms, ne saprotams, par ko īsti lems ikšķilieši, baumas sāk iegūt patiesi dramatisku nokrāsu.

"Līdz mums ir nonākušas ziņas, ka viens no iepējamajiem referenduma jautājumiem varētu būt: "Vai jūs esat par tūlītēju, totālu, absolūtu un neatgriezenisku Ikšķiles neatkarības pasludināšanu?" Ja ikšķiliešu vairākums atbalstīs šo priekšlikumu, mēs būsim spiesti ķerties pie jaunas Eiropas kartes veidošanas ar visām no tā izrietošajām sekām. Vēl neesam tikuši galā ar BREXIT, tāpēc varbūtējais IKŠĶEXIT var kļūt par ES beigu sākumu," savas bažas neslēpa kāda augsti stāvoša Brisles amatpersona.


Arī starptautiskās kodolieroču neizplatīšanas organizācijas paudušas nemieru, par gaidāmajām pārmaiņām. "Šobrīd nav zināma Ikšķiles nostāja šajā stratēģiski svarīgajā jautājumā, tomēr arvien pieaugošā kareivīgā retorika no Daugavas krastiem liek izskatīt jebkurus scenārijus," aģentūrai "Krēsla" skaidroja kāds atzīts starptautisks ieroču eksperts.


Līdzīgi reakciju paudušas arī virkne citu globālu organizāciju.


Viens no Ikšķiles neatkarības ideologiem un galvenajiem iedvesmotājiem, neoficiāli par “Ikšķiles Pudžemonu” jau iesauktais domes priekšsēdētāja vietnieks Batņa pagaidām nav skaidri iezīmējis gaidāmo varbūtējās Ikšķiles brīvvvalsts politisko kursu, aprobežojoties vien ar vispārīgiem, vieglus draudus saturošiem izteikumiem, galvenokārt vērstiem pret tuvākajiem kaimiņiem.


 


Šis ir 1.aprīļa joks


April, april!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43579

1. aprīlī, 05:25, Aktualitātes
aģentūra "Krēsla"

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet