Atgriezties pie raksta

Rosina norakt un pārcelt Zilos Kalnus

Aģentūra "Krēsla" ir uzzinājusi, Iksķiles dome plāno norakt novada teritorijā esošo Zilo kalnu daļu un pārcelt tos uz citu vietu.


 

Domes priekšsēdētaja vietnieks Batņa aģentūrai skaidroja, ka Zilo kalnu atrašanās vairāku novadu teritorijā jau sākotnēji radījusi neapmierinātību un aizvainojumu.


"Kā jau zināms, Zilie Kalni bieži tiek saukti par Ogres Zilajiem kalniem, pilnība ignorējot faktu, ka lielākā daļa no tiem atrodas Ikšķiles teritorijā. Tādēļ vēlamies labot šo vēsturisko netaisnību un savus Zilos Kalnus nošķirt nost. Plāns ir vienkāršs – savu daļu mēs noraksim un pārvedīsim uz citu vietu drusku dziļāk novada teritorijā, tur uzbērsim no jauna un ikšķilieši varēs beidzot baudīt Zilos Kalnus, nejūtoties nevienam parādā. Turklāt tas lieku reizi parādīs, ka esam pilnībā pašpietiekams novads – mums būs ne tikai “ Labvēlīgā Tipa” koncerts reizi piecos gados, bet arī pašiem sava tūrisma infrastruktūra," priecīgs stāstīja Batņa.


 


Šis ir 1.aprīļa joks.


April, april! 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43580

1. aprīlī, 05:44, Aktualitātes
aģentūra "Krēsla"

Jaunākie komentāri

Vai vai • 6. aprīlī, 10:31
Ogres dome pat tuneli 20 gadu laikā nespēj uzbūvēt, kur nu vēl vairāk....
biruta • 2. aprīlī, 13:11
dabas dotu veidojumu ziliem kalniem boiat vai tas ir prata darbs un parcelt uz ikskili ka doma dabas milotaji vai tad nobijusies no ogres
xxx • 1. aprīlī, 22:59
April , april

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet