Atgriezties pie raksta

Sola pagarināt aptiekas Meža prospektā 9, Ogrē, darba laiku

Jau vēstīts, ka Ogres novada pašvaldība ir uzsākusi risinājumu meklēšanu, lai Ogrē atjaunotu diennakts aptiekas darbību. 


Aptieka, kas atrodas Ogrē, Meža prospektā 9, vēl ne tik senā pagātnē klientus apkalpoja visu diennakti, nu jau apmēram gadu nakts stundās tā vairs nav pieejama.

Šodien Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis un izpilddirektora vietniece Dana Bārbale tikās ar akciju sabiedrības “RePharm”* padomes locekli Dinu Šmitu, lai konkretizētu iespējas pagarināt šīs aptiekas darba laiku. Domes priekšsēdētājs, izklāstot pašvaldības redzējumu par zāļu iegādes iespēju nodrošināšanu, uzsvēra, ka diennakts aptiekas pakalpojumu izmantoja ne tikai Ogres, bet arī tuvāku un tālāku kaimiņu iedzīvotāji, ka šis pakalpojums nakts stundās patiešām ir nepieciešams.


Aptieku uzņēmumam “Mēness aptieka” piederošā aptieka Meža prospektā 9, Ogrē, izvietota novada pašvaldībai piederošajā ēkā, aptieka nomā tās darbībai nepieciešamās telpas. Viens no risinājumiem diennakts pakalpojuma nodrošināšanai būtu līguma laušana ar “Mēness aptieku” un telpu iznomāšana tiem, kas varēs nodrošināt šo pakalpojumu.


Pagājušajā nedēļa pašvaldība bija aizsūtījusi “RePharm” vadībai ierosinājumu rast iespēju atjaunot diennakts aptiekas darbību Ogrē.


Tiekoties ar domes priekšsēdētāju, D. Šmits informēja, ka, izanalizējot gan statistiku par aptiekas apmeklētību laikā, kad tā darbojās diennakts režīmā, gan citus aspektus saistībā ar darba laika pagarināšanu (piemēram, izmaiņas darba līgumos ar aptiekas darbiniekiem un līgumā ar apsardzes firmu), “RePharm” vadība ierosina pagarināt aptiekas Meža prospektā 9, Ogrē, darba laiku līdz plkst. 24.00.


E. Helmanis piekrīt šādam piedāvājumam. “Aptieka atrodas labā vietā, visi to zina, un tur tai arī jāpaliek. Arī darba laika pagarināšana līdz pusnaktij ir pieņemams risinājums,” atzīst domes priekšsēdētājs, uzsverot, ka pēc iespējas ātrāk aptiekai jāsāk darboties jaunajā režīmā.


“Reāli tas varētu notikt pēc mēneša. Tiklīdz vienosimies ar darbiniekiem par  izmaiņām darba līgumos un sakārtosim citus jautājumus, kas saistīti ar aptiekas darba laika pagarināšanu, nekavējoties informēšu pašvaldību par datumu, no kura aptieka būs atvērta ilgāk – līdz pusnaktij,” norāda D. Šmits.


 


*Aptieku uzņēmuma “Mēness aptieka” zīmola īpašnieks ir AS “Sentor Farm aptiekas”, kas iekļaujas veselības aprūpes jomā strādājošu Latvijas uzņēmumu grupā AS “Repharm”.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43582

2019. gada 1. aprīlī, 22:52, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

darba laiks • 2019. gada 9. aprīlī, 20:43
Mālkalnes prospektā aptieka stradā no 8.00 Meža prospektā no 8.00 un pie slimnīcas arī no 8.00
sūna • 2019. gada 7. aprīlī, 18:29
Kura aptieka atveras 8.00? Es gribētu garaku darba laiku tieši vakaros-līdz 22.00.Kaut viena aptieka strādātu arī vēlu vakarā,jo ir gadījies braukt no darba,kad ļoti vajag kādu medikamentu un nekā.
Pieprasijums • 2019. gada 6. aprīlī, 17:32
Nesaprotu,vai tiesam tik gruti turet majas zales,pirmas nepieciesamibas. Lai nebutu nakti nepieciesama aptieka,ta pat vairak to aptieku nakti vajag narkomaniem kādai šļircei. Majas aptiecinu katram vajadzetu vienkarsi ierikot,neredzu nepieciesamibu nakti aptiekai. Pirmo palidzibu sniedz slimnica ja tas nepieciesams. Un lidz 8.00 kad atveras aptieka var iztikt.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet