Atgriezties pie raksta

« SIA “Ogres Namsaimnieks” sakārto apsaimniekošanas jomu

2019. gada 2. aprīlī, 14:18, Aktualitātes
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus dilstošā secībā

nu ko • 2019. gada 2. aprīlī, 19:12
Ja jau būs tāda iespēja, ka 51% var nolemt, ka m.v. ir atlaide apsaimniekošanas maksai un maksājumiem dz.mājas uzkrājuma fondā (mums, piemēram, 2-ist. dz. - ~40,- eiro + pvn), tad jau attiecigi pārējiem iedzīvotājiem būs jāmaksā vairāk apsaimn. + uzkrājumam. Tātad tas nozīmē, ka tomēr paņem ar varām no iedzīvotājiem naudu priekš m.veča! Kāpēc tad nevar skaidri un gaiši atzīt, ka Namsaimnieks tomēr iekasē naudu no iedzīvotājiem! Un varbūt tad arī tagad, kad notiek lemšana, kurš gatavs maksāt m.v. algu, tad viens otrs tomēr gribētu zināt, cik vēl no viņa atvilks, lai m.v. nebūtu jāmaksā apsaimniekošanas maksa.
vecis • 2019. gada 3. aprīlī, 10:01
namsaimnieks izmeta āķi lai mājas neaiziet pie cita apsaimniekotāja , t.i. pārvaldnieka. Un atkal kārtējās lamatas lai m.v. nerunātu pretī
vecis • 2019. gada 3. aprīlī, 10:04
...pārņemot dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašnieku pārvaldīšanā un noslēdzot atbilstošu pārvaldīšanas līgumu saskaņā ar normatīvo aktu prasībām... jautājums ar kādu personu no mājas dzīvokļu īpašniekiem tiks slēgts šis pārvaldīšanas līgums ? Likums nosaka, ka māja veido biedrību, kura tad slēdz līgumus!
? • 2019. gada 3. aprīlī, 10:19
Jautājumas Namsaimniekam: kurš apmaksās "atlaides apsaimniekošanas maksai un/vai maksājumiem dzīvojamās mājas uzkrājumu fondā"? Kas nosegs šīs atlaides summu?
cilveks • 2019. gada 3. aprīlī, 10:39
Alkatigie jus neziniet pasi ko dariet.
Dzīvokļa īpašnieks • 2019. gada 3. aprīlī, 13:22
Namsaimniek, ja gribi saimniekot, tad pats arī organizē kopsapulces, skaidro, slēdz līgumus un visu ko gribi, ko nosaka likums un liec paziņojumus, jo par jūsu administratīvajām izmaksām jau esam samaksājuši apsaimniekošanas izdevumos ar uzviju. Uz priekšu! Sāc strādāt un beidz tracināt un kūdīt iedzīvotājus vienu pret otru. Veids kā gribat motivēt iedzīvotājus rūpēties par savām mājām rada gluži pretēju efektu! Kad reiz Ogrē beigsies šis murgs. Kaut vienu atskaiti bez starpgadījumiem un laikā varētu saņemt. Likumi laikam attiecas tikai uz maksātājiem, bet ne uz iekasētājiem, nu dien, tā varas kāre ir kļuvusi bez sāta sajūtas dažiem.
to dzīvokļa īpašnieks • 2019. gada 3. aprīlī, 17:25
precīzi teikts
jautājums • 2019. gada 3. aprīlī, 17:27
kāpēc jāpārslēdz līgumi, ja no PA Mālkalne pārņēma PA Ogres namsaimnieks - nekas nebija jāpārslēdz. Kāpēc tagad saistības pārņēma SIA Ogres namsaimnieks un ir jāpārslēdz līgumi? Vai tas nozīmē, ka māju uzkrājumu nauda pazudusi ???
atbilde • 2019. gada 3. aprīlī, 20:23
Atbildes nav uz mūsu jautājumiem. Lai gaidītu mēnesi mums nav laika, jo balsošana notiek jau tagad!
? • 2019. gada 3. aprīlī, 22:18
un ko darīs sia ogres namsaimnieks ja mūsu māja sapulci nesasauks? Mūsu m.v. nevajag samaksu, iepriekšējie sapulču protokoli namsaimniekā iesniegti, līgums ir spēkā, tad kāpēc vajag vēl kādas sapulces ???
iedzivotajs • 2019. gada 4. aprīlī, 12:37
Ja slegt ligumus ,tad likumigi jasledz ar katru dzivokla ipasnieku un beidziet nodarboieties ar mulkibam.Jaunajai jurtistei pazinai meklejiet darbu ,tad ludzu cita vieta - jusu ir pardaudz .

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet