Atgriezties pie raksta

"Meža konsultants" dāvina grāmatu "Koku bērnudārzs"

Ogres novada pašvaldība ir saņēmusi Meža īpašnieku biedrības "Meža konsultants dāvanu – grāmatas "Koku bērnudārzs" 30 eksemplārus.

Grāmatas tiek dāvinātas novada skolām un pirmsskolas izglītības iestādēm. Šī grāmatiņa ir mežsaimnieces Sigitas Vaivades izlolota ideja, kas īstenotas sadarbībā ar mežkopi Aiju Zviedri un mākslinieci Rūtu Kazāku. Tā palīdzēs pazīt kokus un to augšanas procesu – no sēkliņas līdz varenam kokam, uzzināt, kā dabiskos apstākļos bez cilvēka palīdzības ieaug meža koki, kā daba rūpējas, lai koku sugas neizzustu.


Meža īpašnieku biedrība "Meža konsultants" darbojas Kuldīgas novadā un viens no biedrības darbības mērķiem ir sabiedrības informēšana un izglītošana par mežā notiekošajiem procesiem. Biedrība palīdz meža īpašniekiem gan ar informāciju, gan sniedz praktisku palīdzību meža apsaimniekošanā.


Ogres novada pašvaldība pateicas biedrībai "Meža konsultants" un grāmatiņas veidotājām par dāvinājumu, kas būs lielisks palīgs jaunās paaudzes izglītošanā un audzināšanā, lai Latvija būtu mūžam zaļa valsts.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43599

3. aprīlī, 15:32, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet