Atgriezties pie raksta

Pašvaldība informē par aktuālajiem būvniecības darbiem Ogres pilsētā

Šodien Ogres novada pašvaldības domes komiteju sēdes informatīvajā daļā Ogres novada pašvaldības izpilddirektors Pēteris Špakovskis iepazīstināja ar aktuālajiem darbiem pilsētā, norādot, ka būvdarbi ir atsākušies visos būvniecības objektos.

Bez tehnoloģiskā pārtraukuma tika veikti būvdarbi Upes prospektā 16, kur plānots ierīkot Sociālo centru. Pašlaik darbi notiek visā objektā, lai ēka jūlija sākumā tiktu pilnībā pabeigta un nodota ekspluatācijā.


Vairākos objektos ir atsākušies būvdarbi, tai skaitā Rūpnieku ielā, kurā darbi ir atsākti jau pirms mēneša. Pašlaik tiek veikta inženierkomunikāciju un kanalizācijas izbūve, darbus plānots pabeigt līdz 30.augustam.


Šonedēļ ir atsākušies būvdarbi arī J.Čakstes prospektā, kurā tiek veikta bortakmeņu izbūve, un iela tiek sagatavota asfaltēšanas darbu veikšanai. Līguma par J.Čakstes prospekta pārbūvi izpildes termiņš ir 30.septembris, bet pašlaik būvnieks ir apsteidzis plānoto izpildes termiņu un darbi varētu tikt pabeigti jau līdz jūlija sākumam. Atsākti arī domes kāpņu Brīvības ielā 33 pārbūves darbi, kuri jāpabeidz līdz 30.aprīlim.


Joprojām pašvaldībā norisinās darbi, kas saistīti ar iepirkumiem - ir izsludināts iepirkums Ogres pilsētas skvēra labiekārtošanas darbu 2. kārtas īstenošanai, kā arī Ogres Mākslas skolas lietus ūdens kanalizācijas sistēmu sakārtošanai un cokola atjaunošanai. Piedāvājumu iesniegšanas termiņš ir 12.aprīlis, un tiek plānots darbus uzsākt maija sākumā. Noslēdzies iepirkums par Ogres novada Kultūras centra Lielās zāles atjaunošanu, un tiek vērtēti iesniegtie zāles pārbūves un krēslu piegādes piedāvājumi.


Vairākos būvobjektos ir noslēgti projektēšanas un būvdarbu līgumi, tai skaitā Egļu ielas un Kadiķu ielas projektēšanas līgums, tiek veikta cenu aptauja Parka ielas pārbūves būvprojekta izstrādei, kā arī šī gada 11.martā ir noslēgts līgums par Ogres Centrālās bibliotēkas projektēšanu un būvniecību, kas paredz 6 mēnešu laikā veikt ēkas projektēšanu, bet 18 mēneši tiek atvēlēti objekta izbūvei.


Maijā plānots uzsākt gājēju tuneļa, kas savieno Mālkalnes prospektu un Skolas ielu, izbūves darbus, kā arī aizsargmola (straumvirzes) pie Ogres ietekas Daugavā būvdarbus, pašlaik tiek veikta šī objekta ekspertīze.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43662

2019. gada 11. aprīlī, 16:53, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Rihards • 2019. gada 13. aprīlī, 13:58
andris savu galvu pietaisi,nenormals,apnicis lidz riebumam
Andris • 2019. gada 12. aprīlī, 11:39
Labāk būtu iekšpagalmus pietaisījuši!
Edvīns • 2019. gada 12. aprīlī, 11:34
Laipas, laipas....ātrāk uzlikt, ir tik grūti dzīvot bez laipām...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet