Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 12.aprīļa numurā:

* VARAM prezentē plānoto pašvaldību teritoriālo karti
Priekšpēdējais pie brīvā mikrofona tika Ikšķiles novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš, kurš jautāja ministram Pūcem: "Jūs teicāt, ka Saeima jums ir devusi tādas tiesības – virzīt šo reformu, neapspriežoties ar Latvijas iedzīvotājiem?".

Uz šo jautājuma ievadu nekavējoties reaģēja ministrs, norādot: "Es tā neteicu, Trapiņa kungs! Tā ir jūsu interpretācija…" Pēc šīs starpatbildes I.Trapiņš turpināja savu jautājumu: "Tagad divas politiskās partijas nākušas klajā ar paziņojumu, pieprasot noskaidrot tautas viedokli. (..)"


Vairāk – jaunajā "OVV".


* Jūs jautājat – mēs noskaidrojam: Kāpēc pie attīrīšanas stacijas Pārogrē nocirsti koki?
"Koki tur auga vismaz 20 gadus. Vairs nedrīkst! Nozāģēta ābele, jaunu pīlādžu puduris, ievas. Eju tālāk. Lielie bērzi vēl dzīvi. Savukārt uz priekšu pret privātmājām pat pūpolkoks un citi nevainīgie guļ kaudzē. Es vēlētos saņemt skaidrojumu par šo aktivitāti ar jau plaukstošiem kokiem," jautā ogrēniete Ārija Bērziņa.


* "Topošo absolventu vizītkartē": Aktīvi un klusi, jautri un nopietni, vienoti, mērķtiecīgi un mazliet noslēpumaini – Ķeipenes devītie


"Tā nu dzīvē sanācis, ka šai klasei ir vairākas reizes mainījušies audzinātāji, varbūt tāpēc jaunieši savu sirdi uz delnas neizliek, viņu domas ļoti grūti izdibināt. Meitenes ir ļoti kārtīgas, klusas un centīgas, nekad nesūdzas par grūtībām. Labi apzinās, ka bez izglītības mūsdienu sabiedrībā neko nevar sasniegt, tāpēc visus spēkus velta, lai veiksmīgi nokārtotu pamatskolas beigšanas eksāmenus. Meitenes plāno turpināt izglītību vidusskolā, lai pēc tam varētu iestāties augstskolā.
Zēni ir aktīvāki un trokšņaināki, vienmēr visu cenšas izdibināt un noskaidrot. Dažiem skolas somas vienmēr pilnas ar izjauktu datoru detaļām, jo viņi savu nākotni nolēmuši saistīt ar elektroniku, vēlas apgūt elektronikas tehniķa specialitāti," par savējiem raksta audzinātāja Dzidra Leitāne.


* Veselība: Ogres slimnīcas laboratorijas priekšrocība – testēšanas tiek veiktas uz vietas!


* Daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās ir svarīgi ievērot ugunsdrošības prasības
"SIA "Ogres Namsaimnieks" darbiniekiem nav tiesību administratīvi sodīt šo Ugunsdrošības noteikumu pārkāpējus, taču, saņemot iedzīvotāju sūdzības, mēs varam norīkot skursteņslaucītāju apsekot konkrēto adresi un pieslēgumus ventilācijas šahtai. Ja tiek konstatēts, ka ir pārkāptas Ugunsdrošības noteikumu prasības, aicinām pārkāpēju atbrīvot šahtu," tā K.Grīnbergs.


* No Lapmežciema līdz Klapkalnciemam
"Par šo brīnišķīgo pārgājienu saku paldies organizētājiem no O Veselības un vēlu vairāk šādu skaistu dienu, kas pilniem klēpjiem dod prieku un enerģiju!" tā Valda Mačiņa.


* Sports: Ogrēniešiem godalgas Latvijas Skolu šaha olimpiādē; Snaiperi sadalījuši šīs sezonas pēdējos kausus!


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43667

2019. gada 11. aprīlī, 20:52, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

kadiķoga • 2019. gada 13. aprīlī, 19:08
Vēl nav apzinātas visas krimināllietas mērim un to nav maz, tāpēc vēl neraksta.
Kāpēc? • 2019. gada 13. aprīlī, 06:41
Kāpēc Ogrenet neraksta par Ogres mēra krimināllietu, ja citi ziņu portāli raksta, bet tikai dzēš komentārus?
Gunča Kārkls • 2019. gada 13. aprīlī, 00:02
Jes!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet