Atgriezties pie raksta

Zili zaļi brīnumi Ogres Zilajos kalnos

27. aprīlī visi zinātkārie, sportiskie, ģimeniskie un dabu mīlošie aicināti uz aktīvi izglītojošu orientēšanās pasākumu Ogres Zilajos kalnos, lai noslēpumainajās kalnu takās piedzīvotu zili zaļus brīnumus (pasākuma programmu skatīt pielikumā).

Laikā no plkst.10.00 līdz 13.30 reģistrējies dalībai pasākumā, saņem uzdevumu karti, izej trasi, atrodi daudzus brīnumus aptuveni 2 km garajā trasē, nodod karti un saņem pārsteiguma balvu!


Trase būs atvērta no plkst.10.00 līdz pat plkst.14.00. Ogres Zilie kalni ir patiešām brīnumaina vieta, kur ikvienam ir iespēja vērot un izzināt pārvērtības dabā visa gada garumā, priecāties par ainavu skaistumu, veselīgi un sportiski pavadīt brīvo laiku gan vasarām, gan ziemā, vai vienkārši relaksēties ģimenes, draugu vai kolēģu pulkā.


 Zināšanās un spējās tev būs jāpārspēj: OVeselība, Milžu taka, Ogres novada pašvaldības policija, biedrība "Nesēdi mājās", Digitālā pele, Ķilupes stikls, Zemessardze, Sniega suņi, basketbola klubs "Ogre", Ogres novada Kultūras centrs, Ķilupe, Disku golfs, Ogres Tūrisma informācijas centrs, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, aģentūra "Zilie kalni", Ogres Biatlona klubs un citi.


Būs arī mielasts brīvā dabā – no plkst. 12.00 līdz 14.00 Ogres Zilo kalnu pakājē pasākuma dalībnieki varēs nobaudīt Zemessardzes 54.Inženiertehniskā bataljona lauku virtuvē sarūpētās pusdienas.


Ogres novadā ir brīnišķīga daba, turklāt katrā pagasta ir vietas, kas iedzīvotāju vidū ir īpaši populāras, tādas ir arī Ogres pilsētā. Daba ir jāsaudzē, par dabu ir jārūpējas. Cilvēks arī ir dabas sastāvdaļa, diemžēl cilvēks arī ir tas, kurš bieži vien nodara dabai pāri, piesārņo apkārtējo vidi.


27. aprīlī Latvijā ir izsludināta Lielā talka, un atkal tiks vākti atkritumi. Ogres novada pašvaldība kopā ar Ogres aktīvistiem organizē izglītojošu pasākumu "Zili zaļi brīnumi Zilajos kalnos" – par norisēm vides jomā, par dabas daudzveidību, par cilvēka lomu un pienākumiem apkārtējās vides saudzēšanā, par cieņpilnas attieksmes veidošanu pret dabu, tās bagātībām un skaistumu.


Nāc un piedalies! Dalība pasākumā bez maksas.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43692

16. aprīlī, 14:47, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet