Atgriezties pie raksta

Suntažos erudīcijas spēlēs iepazīst Ogres novadu

16.aprīlī Suntažu pagasta Kultūras namā vietējie iedzīvotāji pārbaudīja savas zināšanas par Ogres novadu erudīcijas spēlēs "Iepazīsti savu novadu!". 

Spēļu vakarā piedalījās piecas komandas, kuras pārstāvēja visdažādākie profesiju un interešu grupu pārstāvji – skolotāji, pagasta pārvaldes darbinieki, Suntažu kora dziedātāji, Suntažu jauniešu deju kolektīva "Spāre" dejotāji un citi, kā arī netrūka līdzjutēju.


Komandās bija jūtams spēles azarts, vēlme savā starpā diskutēt, kā arī redzamas emocijas, uzzinot pareizās atbildes. Kopumā tika izspēlētas 15 no piedāvātajām 20 tēmām. Rezultāti vairākās tēmās bija ļoti atšķirīgi, jo, protams, ka katrai komandai ir jomas, ko viņi pārzina labāk, tomēr tēmas, kas visām komandām sagādāja grūtības, bija sports un ģeogrāfija, piemēram, kurš pasākumā "Ogres novada Sporta laureāts 2018" ieguva titulu "Gada sportists" vai kāda ir garākā Ogres upes pieteka. Tomēr prieks, ka visas komandas zināja gan Ogres novada pagastu izvietojumu kartē, kā arī atbildes uz jautājumiem, kas saistīti tieši ar Suntažu pagastu.


Šajā vakarā ar pārliecinošu punktu pārsvaru uzvarēja komanda "Savieši". Tomēr, kā atzina paši dalībnieki, galvenais jau nav uzvara, bet šī iespēja pavadīt laiku pozitīvā gaisotnē un uzzināt interesantus faktus, un dažkārt ir tā, ka zini daudz vairāk nekā pašam šķiet.


Visas komandas saņēma suvenīrus no Ogres novada pašvaldības un Socializācijas kluba, kā arī "zelta medaļu" no Suntažu pagasta Kultūras nama.


Liels paldies visām komandām par dalību un Suntažu pagasta Kultūras nama pārstāvjiem par jauko uzņemšanu!


Erudīcijas komandu spēles "Iepazīsti savu novadu!" organizē interešu grupa "Socializācijas klubs" kopā ar Ogres novada pašvaldību. To galvenais mērķis ir nodrošināt novada iedzīvotājiem iespēju pārbaudīt savas zināšanas un uzzināt jaunus faktus par novadu, kā arī jauki pavadīt laiku un izbaudīt sacensību garu.


Pirmoreiz erudīcijas spēles norisinājās pagājušā gada oktobrī Ķeipenē, tās notikušas arī Krapē, Ogresgalā un Ogrē. Plānots apmeklēt arī pārējos Ogres novada pagastus, tāpēc aicinām sekot līdzi informācijai.


Informāciju sagatavoja Socializācijas klubs

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43702

2019. gada 17. aprīlī, 16:05, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet