Atgriezties pie raksta

Ogrē ierīko atpūtas un rotaļu laukumus

Šogad Ogres pilsētā tiks veikta vairāku rotaļu un atpūtas laukumu izbūve, informē Ogres novada pašvaldība.

Bērnu rotaļu laukums būs arī J. Čakstes prospektā


Šogad tiks veikta rotaļu laukuma J. Čakstes prospektā (pretim Ogres estrādei) izbūve. Tajā tiks izbūvētas rotaļu iekārtas, kas paredzētas dažādām bērnu vecuma grupām, tai skaitā šūpoles, kāpelēšanas iekārtas, batuti, āra mūzikas instrumenti un citi. Teritorijā tiks izbūvēts apgaismojums, gājēju celiņi, velo novietnes, kā arī dažādi labiekārtojuma elementi – soliņi, atkritumu urnas, informācijas stends, nožogojums. Bērnu rotaļu laukums tiks izbūvēts ar krāsainu vienlaidu gumijas segumu, teritorija tiks apzaļumota. 


Šī gada 9.aprīlī ir noslēgts līgums ar SIA "ML Asphalt" par būvdarbu veikšanu, un darbus plānots sākt maija sākumā. Līguma izpildes termiņš ir 5 mēneši no būvdarbu uzsākšanas brīža līdz objekta pieņemšanai ekspluatācijā. Līguma summa ir 357 212,78 EUR.


Skeitparku izbūvēs Ogres stadionā 


2014.gadā skeitparkā, kas atradās Ogres novada Sporta centra stadiona teritorijā, tika konstatēti aprīkojuma bojājumi, kuru dēļ tā izmantošana bija kļuvusi bīstama un skeitparku nācās demontēt. Tā kā bērniem un jauniešiem skeitparks ir ļoti nepieciešams, šogad tas tiks ierīkots Ogres novada Sporta centra stadiona teritorijā pie tenisa kortiem. 


Vairāk nekā 300 m2 lielajam laukumam tiks atjaunots asfalta segums, laukums tiks norobežots ar pārvietojamām barjerām. Skeitparkā tiks uzstādītas 5 dažādas demontējamas koka rampas, kas veidotas no kompozītmateriāla, kas ir izturīgāks par finieri. 


Šobrīd ir izsludināts iepirkums skeitparka izbūvei, un tā pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 23. aprīlis. Paredzētais būvdarbu izpildes termiņš ir 2 mēneši. 


Aktīvās atpūtas un rotaļu laukums Vidus prospektā


2018.gada decembrī tika pabeigta aktīvās atpūtas un rotaļu laukuma Vidus prospektā 25 izbūve. Laukumā ir uzstādītas aktīvās atpūtas un rotaļu iekārtas, tai skaitā divu veidu šūpoles, kāpelēšanas iekārtas, daudzfunkcionāla iekārta ielu vingrošanai, āra trenažieri, kā arī izbūvēts apgaismojums, ierīkoti grants gājēju celiņi, uzstādīti informatīvie stendi, soli un īpaša dizaina solu grupas. Sabiedriskās kārtības nodrošināšanai ir uzstādīta arī video novērošana. Zem rotaļu iekārtām ieklāts dabai saudzīgs koka šķeldas iesegums. Rotaļu un aktīvās atpūtas laukums ir pašvaldības dāvana ogrēniešiem Ogres pilsētas 90 gadu jubilejā un Latvijai 100 gadu jubilejā, tāpēc par godu valsts simtgadei tajā tika iestādīti 100 dažādu krāsu un šķirņu rododendri.  


Būvdarbus veica SIA "FIXMAN". Teritorijas labiekārtošanas darbu izmaksas ir 115 653 EUR, apgaismojuma izbūve - 14 960 EUR.


Visi tiek aicināti 27.aprīlī plkst. 14.30 uz aktīvās atpūtas un rotaļu laukuma Vidus prospektā 25 svinīgo atklāšanu!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43708

18. aprīlī, 11:21, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Līga • 21. aprīlī, 00:22
Rotaļu laukums tiešām ļoti labs , priekš mazajiem bērniem un arī lielākiem. Vienīgais nav padomāts par drošìbu ejot uz laukumu un šķērsojot ielu, kur nav gājēju parejas. Tāpēc vienmēr kad iet uz laukumu ir jāstav kadas 10 - 20 min ceļa mala lai tikai tiktu pāri uz rotaļu laukumu.
Labdien • 18. aprīlī, 19:51
Tiešām labas ziņas
>Ha • 18. aprīlī, 13:15
To var izdarīt biksās!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet