Atgriezties pie raksta

Fazer atsakās no sprostos turētu vistu olām

Fazer ir pieņēmis lēmumu Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs pakāpeniski pāriet tikai uz brīvās turēšanas apstākļos audzētu vistu olu izmantošanu visās savās ražošanas struktūrvienībās. Šī pāreja noslēgsies 2024. gadā.

Tā ir daļa no uzņēmuma stratēģiskā mērķa un globālās korporatīvās atbildības programmas, kas skar arī dzīvnieku labturību. Šis lēmums attieksies uz visiem Fazer grupas uzņēmumiem un darbības valstīm, vispirms fokusējoties uz šīs politikas ieviešanu Baltijas valstīs un Ziemeļvalstīs, savukārt Krievijas tirgum precīzs reformu ieviešanas plāns tiks izstrādāts šī gada laikā.


“Fazer kā liels, sociāli atbildīgs un starptautisks uzņēmums rāda piemēru, veido jaunus kvalitātes un atbildības standartus pārtikas ražošanā. Tikai ārpus sprostiem turētu vistu olu izmantošana ražošanā ir ambiciozs mērķis, šajā jomā būsim vieni no pirmajiem Latvijā un pārējās Baltijas valstīs,” komentē Fazer maiznīcu Baltijā komunikācijas direktore Baiba Gulbe.


“Mums bija svarīgi ieklausīties patērētāju domās, mūsu piegādātāju viedoklī, dzīvnieku aizstāvības organizācijās un ražotāju organizācijās. Tas tikai apstiprināja mūsu pieņemtā lēmuma pareizību,” uzsver Fazer grupas ilgtspējas direktore Nina Elomā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43721

2019. gada 19. aprīlī, 15:44, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Andris • 2019. gada 23. aprīlī, 16:22
Visas lapsas drīz koncentrēsies Madlienā!
Šalle • 2019. gada 23. aprīlī, 14:12
Izskatās, ka Madlienas olu ražotnes produkcijai noiets ir garantēts. Tie taču plāno turēt vistas brīvos apstākļos ārpus sprostiem. Visiem labi.
neticu • 2019. gada 22. aprīlī, 14:35
Mārketinga triks?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet