Atgriezties pie raksta

Ogres novada pašvaldība finansiāli atbalstīs sportistus un sporta pasākumus

Ogres novada domes sēdē 18. aprīlī pieņemts lēmums par līdzfinansējuma piešķiršanu Ogres novada iedzīvotāju dalībai mācību – treniņu nometnēs, biedrībai "Ogres stils" un sporta pasākuma "Ghetto basket 2019" Ogres posma organizēšanai.

Finansiāls atbalsts nepieciešams Latvijas izlases diviem dalībniekiem, kura šajā gadā piedalīsies mācību – treniņu nometnēs Latvijā un ārzemēs ar mērķi sagatavoties 2019. gada sezonai. Dome nolēma atbalstīt sportistus, piešķirot katram līdzfinansējumu 1000 eiro no sporta komandu atbalstīšanai paredzētajiem budžeta līdzekļiem.


 Dome nolēma atbalstīt arī biedrību "Ogres stils", kas finansiālu atbalstu lūdz sportistu dalībai biedrības organizētā nometnē lēkšanā ar slēpēm no tramplīna, kas notiks Planicā, Slovēnijā, kā arī biedrības veiksmīgākās sportistes dalībai nometnēs un sacensībās 2019.gadā. Abiem šiem mērķiem dome nolēma piešķirt 1000 eiro līdzfinansējumu katram.


Pašvaldībā saņemts arī biedrības "Streetbasket" iesniegums, aicinot pašvaldību uz sadarbību sporta pasākuma "Ghetto Basket 2019" Ogres posma organizēšanā. Pasākums ir starptautisks un notiks šī gada 25. maijā Ogres novada pašvaldības organizētā mācību gada noslēguma pasākuma "Mēs esam vasara" ietvaros.


Biedrība "Streetbasket" ir uzņēmusies piedalīties visa kopējā pasākuma organizēšanas procesā, ne tikai nodrošinot 3x3 basketbola turnīru, bet arī veidojot bērniem un jauniešiem saistošus notikumus un aktivitātes, piesaistot atbalstītājus un aizraujošu aktivitāšu nodrošinātājus. Pasākuma norise paredzēta Krasta laukumā, Ogres 1.vidusskolas stadionā, uz un pie Ogres upes, kā arī Krasta promenādē. Krasta laukumā paredzēts uzbūvēt tribīnes pasākuma apjoma un apmeklētāju ērtības nodrošināšanai, kur varēs pulcēties līdzjutēji, kuriem būs iespēja starp sporta aktivitātēm vērot Ogres novada pašvaldības izglītības iestāžu kolektīvu uzstāšanos.


Jāpiebilst, ka biedrība "Streetbasket" šī gada 26. aprīlī Ogres 1.vidusskolā brīvprātīgi organizēs pasākumu izglītības iestādes skolēniem par aktīva un veselīga dzīvesveida nozīmi ikdienā, organizēs aizraujošas aktivitātes, dalīsies pieredzes un veiksmes stāstos. Dome nolēma pasākuma "Ghetto Basket 2019" Ogres posmam piešķirt papildu līdzfinansējumu 3000 eiro no sporta pasākumu organizēšanai paredzētā budžeta līdzekļiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43732

2019. gada 23. aprīlī, 13:20, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

ха ха • 2019. gada 24. aprīlī, 07:14
Деньги на ветер!
Fakts • 2019. gada 24. aprīlī, 05:45
Par laukumu prasi Feodorovam.
Sergejs • 2019. gada 23. aprīlī, 21:25
Kāds privatipashums?To cela kopa ar kopmitnem kas bija domatas trikotazhas kopmitnem.Shobrid remonte un atjauno visu,iznjemot laukumu.Ar meitu aiziet pametat bumbu galigi nereali

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet