Atgriezties pie raksta

Ogres Invalīdu biedrība pavasarī ballējas 30.dzimšanas dienā Foto

Ogres Invalīdu biedrība savu 30.gadadienu trešdien svinēja Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē, apvienojot to ar Pavasara sarīkojumu – balli.

Lielā jubilejas sarīkojuma tematika nozīmīgajam notikumam atbilstoša – "Invalīdu biedrībai – 30". Arī ballēts tika vareni, aicinot uz tikšanos savus sadarbības partnerus un atbalstītājus.


Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš savā, Ogres novada domes priekšsēdētāja Egila Helmaņa un pašvaldības vārdā pateicās Ogres Invalīdu biedrības vadītājai Ilgai Martai Linkumai par biedrības vadīšanu. Uzdevums nav viegls, bet I.M.Linkuma to dara prasmīgi un ar lielu atbildības sajūtu.


Ikšķiles novada Invalīdu biedrības pārstāvji vēlēja ogrēniešiem lielu mīlestību pret savu zemi, lielvārdieši sveica un aicināja ciemos pie sevis, savukārt birzgalieši uzsvēra, ka trīsdesmit gadi ir laiks, kad zina, ko vēlamies sasniegt un kā vēlamies sasniegt. "Mēs, birzgalieši, novēlam biedrībai izturību, spēku, gudrību un lai katrai dienai jums ir Dieva svētība un katram darbam veiksmes stāsts," tā Birzgales pārstāvji.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43741

2019. gada 24. aprīlī, 16:59, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Pērle • 2019. gada 27. aprīlī, 09:15
Labi noorganizēts,patika pasākums,paldies!
Sanita • 2019. gada 25. aprīlī, 05:57
Paldies par jauko balli!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet