Atgriezties pie raksta

SIA "Ogres namsaimnieks" sarīko aktīvās atpūtas laukuma atklāšanas pasākumu Foto

27.aprīlī atklāts pagājušā gada rudenī izbūvētais aktīvās atpūtas laukums Ogrē, Vidus prospektā 25.  

Svinīgajā atklāšanas pasākumā klātesošos ar muzikāliem priekšnesumiem sveica Ogres Mūzikas skolas audzēkņi. Pasākuma dalībniekus uzrunāja SIA "Ogres namsaimnieks" Administratīvā departamenta vadītājs Ritvars Cinītis, sveicot visus ar jaunā aktīvās atpūtas laukuma atklāšanu.


"Lai arī šis laukums apmeklētājiem atvērts jau pirms krietna laika, tieši šodien esam sarūpējuši nelielus pārsteigumus - spēles un atrakcijas. Apmeklētāji varēs izmēģināt spēkus mērķī mešanā, piedalīties jautājumu un atbilžu spēlē par SIA "Ogres namsaimnieks" darbību, kā arī censties uzminēt, kāds ir ūdens ceļš pa cauruļu veidojumu, ko sameistarojuši mūsu inženiertīklu speciālisti."


Kā uzsvēra R.Cinītis, Ogrē ir vēl viena sakopta vieta, kur vecāki kopā ar bērniem var atnākt un pavadīt brīvo laiku. Līdz ar aktīvās atpūtas laukuma izbūvi mainījusies arī sabiedrība, kas te uzturas. Ja pirms laukuma atvēršanas šeit mēdza iegriezties apšaubāmas uzvedības personas, tad tagad situācija ir mainījusies uz labo pusi. Sabiedriskās kārtības nodrošināšanai laukumā tiek veikta video novērošana.


Aktīvās atpūtas laukums ir ojekts, kura apkopšana un uzturēšana kārtībā ir SIA "Ogres namsaimnieks" pārziņā.


"Parks nevar dzīvot bez apmeklētājiem. Jūs esat iedzīvinājuši šo atpūtas laukumu ar savu klātbūtni, rotaļām, čalām un smiekliem. Šī ir ļoti skaista vieta gan ogrēniešiem, gan pilsētas viesiem. Apmeklējiet to biežāk un baudiet sauli, svaigu gaisu priežu ielokā, priecājieties par rododendriem, kas zied un arī turpmāk ziedēs šajā parkā," aicināja SIA "Ogres namsaimnieks" Klientu apkalpošanas un attīstības nodaļas vadītāja Sanita Zīverte.


Laukumā ir uzstādītas aktīvās atpūtas un rotaļu iekārtas, tai skaitā divu veidu šūpoles, kāpelēšanas iekārtas, daudzfunkcionāla iekārta ielu vingrošanai, āra trenažieri, kā arī izbūvēts apgaismojums, ierīkoti grants gājēju celiņi, uzstādīti informatīvie stendi, soli un īpaša dizaina solu grupas. Zem rotaļu iekārtām ieklāts dabai saudzīgs koka šķeldas iesegums. Rotaļu un aktīvās atpūtas laukums ir pašvaldības dāvana ogrēniešiem Ogres pilsētas 90 gadu jubilejā un Latvijai 100 gadu jubilejā, tāpēc par godu valsts simtgadei tajā tika iestādīti 100 dažādu krāsu un šķirņu rododendri.  


Būvdarbus veica SIA "FIXMAN". Teritorijas labiekārtošanas darbu izmaksas ir 115 653 EUR, apgaismojuma izbūve - 14 960 EUR.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43769

28. aprīlī, 01:56, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

! • 29. aprīlī, 01:31
Lūdzu atrisiniet jautājumu ar ielas škērsošanu! Neērti un bīstami gan bērniem, gan atovadītājiem!
Paldies! • 28. aprīlī, 12:52
Paldies Ogres Mūzikas skolas audzēkņiem un pasniedzējiem par piedalīšanos un jauko koncertu!
Kā jau ōgrē • 28. aprīlī, 11:14
| Par tādu summu var uzbuvēt māju bet šeit nekas sevišķs nav bet summa ļoti lielaķaut kā nelogiski

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet