Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 3.maija numurā:

* Jānis Kaijaks: "Jo augstāka ir latiņa, jo lielāks prieks par panākumiem"
"Šīs skates jau nav kā sporta sacensības, kur visi vienādi trenējušies un aizskrien. Mums tie uzdevumi, kurus sev izvirzām, arī repertuārs, ir ļoti atšķirīgs. Bijām izraudzījušies ļoti grūtu materiālu un to latiņu pacēluši ļoti augstu, līdz ar to uzvaras gandarījums ir lielāks," atzīst J.Kaijaks.

* Topošo absolventu vizītkarte: Taurupes devītie jeb māsiņa un brālītis
"Līgu un Nauri nosacīti varētu dēvēt par māsu un brāli, jo gadu skrejā viņiem izveidojās ģimeniskas attiecības – savu reizi bijuši gan strīdiņi un nesaskaņas, gan draudzīga pavilkšana uz zoba, gan vajadzības gadījumā atbalsts un drošais, paļāvīgais plecs," saka klases audzinātāja Vanda Prancāne.


* Svarīga ir ne vien fiziskā, bet arī psihoemocionālā veselība
"Daudzi, it īpaši vīrieši, kuri nāk uz konsultācijām, stāsta, ka iepriekš savām ģimenēm vai draugiem bijuši stiprais balsts, bet tagad pašiem jālūdz palīdzība, kas nebūt nav viegli. Piemēram, jālūdz palīdzēt apģērbties. Cilvēks īsāku vai ilgāku laiku vairs nevar funkcionēt kā agrāk. Kāds vīrietis atzinās, ka viņam vairāk par fizisko traumu sāp tas, ka, ejot līdzās sievai, viņš nevar panest iepirkumu maisiņus."


(fragments no Dzintras Dzenes intervijas ar klīnisko un veselības psiholoģi, ogrēnieti Renāti Ločmeli, kura konsultē SIA "Ogres rajona slimnīca").


* Lielvārdē godina labākos uzņēmējus un demonstrē modes;
* Madlieniešiem un ogresgaliešiem 3.vieta "Zaļās jostas" konkursā;
* Mājturības olimps meitenēm;
* Kam veicies starpnovadu informātikas olimpā?
* Zinātniskās pētniecības darbu uzvarētāju vidū ogrēnieši un lielvārdieši;
* Izstādes "Visas manas košās krāsas" rezultāti un mākslinieciskā snieguma pakāpes;
* Sports: Madlienas "Veselības apļu 2019" laureāti, Ogres orientieristu panākumi "Daugavas kausā" un Ogres novada atklātā čempionāta florbolā noslēgums.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43803

2019. gada 2. maijā, 19:22, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Neprecīzs info • 2019. gada 4. maijā, 08:26
Nepilnīga informācija Ogres Vēstis Visiem kultūras kalendārā. 4.maijā ir divi "Pīlādzīša" koncerti 16.00 un 19.00, nevis kā informē avīze.
sveiciens • 2019. gada 3. maijā, 09:17
Prieks par mūsu OTT! Šķiet, viņiem konkurentu Latvijā vairs nav...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet