Atgriezties pie raksta

Tiek uzsākta Brīvības ielas skvēra pārbūves 2.kārta

Brīvības ielas skvērā tiek veikti sagatavošanas darbi, lai varētu īstenot skvēra pārbūves 2.kārtu.

Brīvības ielas skvēra 2.kārtas pārbūves ietvaros tiks veikta bruģa seguma pārbūve, granīta sola (37 m), koka solu-platformu, velostatīvu, atkritumu urnu, šūpoļu, informācijas stendu ar skārienjūtīgu ekrānu uzstādīšana, apgaismojuma, lietus ūdens kanalizācijas sistēmas būvniecība, vīteņaugu režģa un esošo koka sakņu aizsargrežģa izveide, kā arī teritorijas apzaļumošana.


Paredzētie darbi tiks veikti Brīvības ielas posmā no Pļavas ielas līdz Upes prospektam un teritorijā starp Ogres Mākslas skolu un Brīvības ielu 13 līdz Ogres novada Kultūras centra laukumam.


Līdz ar 2. kārtas būvdarbu pabeigšanu Brīvības ielas posma pārbūve būs noslēgusies un rezultātā Brīvības ielas ainava starp Bērza aleju, ēku “Pie zelta liepas”, Pļavas ielu un Ogres novada Kultūru centru iegūs mūsdienīgu, stilistiski vienotu, kompozicionāli un funkcionāli organizētu telpu.


Šī gada 3.maijā ar personu apvienību SIA “MT Sēta” un SIA “Ceļinieks 01” tika noslēgts līgums “Brīvības ielas skvēra pārbūves II kārta”. Noslēgtā līguma summa ir 466 342.99 EUR bez PVN, un tā īstenošanas termiņš ir šī gada 9.augusts.


Pārbūves darbu būvuzraudzību veic SIA “Akorda”.


Ogres novada pašvaldība aicina iedzīvotājus un uzņēmējus būt saprotošiem un iecietīgiem pret neērtībām, ar kurām nāksies saskarties būvdarbu laikā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43833

7. maijā, 22:05, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

??? • 15. maijā, 17:14
Kur paliks noņemtais bruģis???
Komentētājam Vakar, 22:34 • 12. maijā, 16:00
O, tu gan esi pareizi audzināts, izglītots Cilvēks, Ogres nākotnes nesējs ar pareizi izskalotām smadzenēm! Ja visi būsim pieklājīgi un glaimīgi kā tu, tad mūžīgā korupcija Ogrē nebeigsies nekad. Aiz cēliem vārdiem ļaunumu nenoslēpsi. Varbūt vispirms iemācies latviešu valodas gramatiku - tādu frāzi "zem kadas kritikas" latviešu valodā nelieto.
SmartWater • 12. maijā, 09:36
Ārzemēs ir tā: "Ikviens noziedznieks, kurš mēģinās apzagt BT tīklus, tiks iezīmēts ar neredzamo SmartWater. Tas ļaus policijai zagļus viegli izsekot un atgūt nozagtos metālus. SmartWater tiks izmantots, lai iezīmētu kabeļu ārējo apvalku un iekšējo serdi, ļaujot policijai noteikt no kurienes nāk nozagtie priekšmeti. «Karstākajos apgabalos» tiks novietotas arī ierīces, kas ar neredzamo šķidrumu apsmidzinās pašus zagļus. Traipi uz to drēbēm un ādas kalpos par pierādījumu to saistībai ar pastrādātajām zādzībām."

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet