Atgriezties pie raksta

Tiek uzsākta Brīvības ielas skvēra pārbūves 2.kārta

Brīvības ielas skvērā tiek veikti sagatavošanas darbi, lai varētu īstenot skvēra pārbūves 2.kārtu.

Brīvības ielas skvēra 2.kārtas pārbūves ietvaros tiks veikta bruģa seguma pārbūve, granīta sola (37 m), koka solu-platformu, velostatīvu, atkritumu urnu, šūpoļu, informācijas stendu ar skārienjūtīgu ekrānu uzstādīšana, apgaismojuma, lietus ūdens kanalizācijas sistēmas būvniecība, vīteņaugu režģa un esošo koka sakņu aizsargrežģa izveide, kā arī teritorijas apzaļumošana.


Paredzētie darbi tiks veikti Brīvības ielas posmā no Pļavas ielas līdz Upes prospektam un teritorijā starp Ogres Mākslas skolu un Brīvības ielu 13 līdz Ogres novada Kultūras centra laukumam.


Līdz ar 2. kārtas būvdarbu pabeigšanu Brīvības ielas posma pārbūve būs noslēgusies un rezultātā Brīvības ielas ainava starp Bērza aleju, ēku “Pie zelta liepas”, Pļavas ielu un Ogres novada Kultūru centru iegūs mūsdienīgu, stilistiski vienotu, kompozicionāli un funkcionāli organizētu telpu.


Šī gada 3.maijā ar personu apvienību SIA “MT Sēta” un SIA “Ceļinieks 01” tika noslēgts līgums “Brīvības ielas skvēra pārbūves II kārta”. Noslēgtā līguma summa ir 466 342.99 EUR bez PVN, un tā īstenošanas termiņš ir šī gada 9.augusts.


Pārbūves darbu būvuzraudzību veic SIA “Akorda”.


Ogres novada pašvaldība aicina iedzīvotājus un uzņēmējus būt saprotošiem un iecietīgiem pret neērtībām, ar kurām nāksies saskarties būvdarbu laikā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43833

2019. gada 7. maijā, 22:05, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Zintis • 2019. gada 30. maijā, 18:02
Vienā laikā notiks skvērā trīs projekti . 1. Eiropas fondu projekts , siltumtrašu nomaiņa. 2. Mākslas skolas pamatu siltināšana un lietus ūdens kanalizācijas ierīkošana skolai. 3. Skvēra pārbūve 2 kārta. Jo negribējās atjaunot veco bruģi par tādu pašu naudu kā uzklāt jaunu. Darbi tiks pabeigti 21. augustā. Vasara ir vienīgais laiks kad var veikt šādus darbus !
aborig. • 2019. gada 30. maijā, 14:15
kāpēc Jaunogres sk. nav stadiona !?! Kādreiz pie skolas bija forša siltumnīca, kurā bērni strādāja. Tagad ir , kur suņiem kopoties un ķēzīties. Bet nu būs traki, arī tīrasiņu latvieši TUR mācīsies ...!!!
roselle • 2019. gada 30. maijā, 07:35
laikumā ( pie strūklakas un estrādes) esošie ozoli sāk kalst no visas tās sakņu raustīšanas un rakšanas.Pašlaik ir sazaļojusi 1/3 no lapotnes, nākošgad droši vien - būs beigti. Atkal būs jārok un jāremontē.Jau 5 kārta

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet