Atgriezties pie raksta

« Tiek uzsākta Brīvības ielas skvēra pārbūves 2.kārta

7. maijā, 22:05, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Zintis • 30. maijā, 18:02
Vienā laikā notiks skvērā trīs projekti . 1. Eiropas fondu projekts , siltumtrašu nomaiņa. 2. Mākslas skolas pamatu siltināšana un lietus ūdens kanalizācijas ierīkošana skolai. 3. Skvēra pārbūve 2 kārta. Jo negribējās atjaunot veco bruģi par tādu pašu naudu kā uzklāt jaunu. Darbi tiks pabeigti 21. augustā. Vasara ir vienīgais laiks kad var veikt šādus darbus !
aborig. • 30. maijā, 14:15
kāpēc Jaunogres sk. nav stadiona !?! Kādreiz pie skolas bija forša siltumnīca, kurā bērni strādāja. Tagad ir , kur suņiem kopoties un ķēzīties. Bet nu būs traki, arī tīrasiņu latvieši TUR mācīsies ...!!!
roselle • 30. maijā, 07:35
laikumā ( pie strūklakas un estrādes) esošie ozoli sāk kalst no visas tās sakņu raustīšanas un rakšanas.Pašlaik ir sazaļojusi 1/3 no lapotnes, nākošgad droši vien - būs beigti. Atkal būs jārok un jāremontē.Jau 5 kārta
??? • 15. maijā, 17:14
Kur paliks noņemtais bruģis???
Komentētājam Vakar, 22:34 • 12. maijā, 16:00
O, tu gan esi pareizi audzināts, izglītots Cilvēks, Ogres nākotnes nesējs ar pareizi izskalotām smadzenēm! Ja visi būsim pieklājīgi un glaimīgi kā tu, tad mūžīgā korupcija Ogrē nebeigsies nekad. Aiz cēliem vārdiem ļaunumu nenoslēpsi. Varbūt vispirms iemācies latviešu valodas gramatiku - tādu frāzi "zem kadas kritikas" latviešu valodā nelieto.
SmartWater • 12. maijā, 09:36
Ārzemēs ir tā: "Ikviens noziedznieks, kurš mēģinās apzagt BT tīklus, tiks iezīmēts ar neredzamo SmartWater. Tas ļaus policijai zagļus viegli izsekot un atgūt nozagtos metālus. SmartWater tiks izmantots, lai iezīmētu kabeļu ārējo apvalku un iekšējo serdi, ļaujot policijai noteikt no kurienes nāk nozagtie priekšmeti. «Karstākajos apgabalos» tiks novietotas arī ierīces, kas ar neredzamo šķidrumu apsmidzinās pašus zagļus. Traipi uz to drēbēm un ādas kalpos par pierādījumu to saistībai ar pastrādātajām zādzībām."
aija- mārim • 12. maijā, 00:18
IR VISS SKVĒRS IZVAROTS KUR NAV NORMĀLU SOLU UN KUR BĒRNI STĀIGĀ PA SOLIEM UN BRAUC AR RITEŅIEM UN DĒĻIEM PA JAUNO SKATUVI.UN LIEPAI JAU STŪRIS IZSISTS PAMATĪGI.UN VAI KĀDS VAR PATEIKT UZ KURU PAGALMU VED TO SKAISTI NOŅEMTO BRUĢI
vērotājs • 11. maijā, 23:48
Savā atmiņā saskaitīju cik reizes kopš 2014. gada pārbūvē to skvēru - nepārspīlēju, nu jau trešo reizi. 2X Cielavas strūklaku ar visiem stādiem, kur solīja, ka saglabās kokus, tā vietā iestādot jaunas priedītes. Iestādīja. Nāca jaunā vara domē, izraka laukā un iestādīja ārzemju "imigrantus" kanādas bērzus. Tāpat ir ar skvēra centru. Atceros, savā laikā bija publiskā apspriešana strūklakai skvērā. Redzēju maketu, kas bija izstādīta redzamā un pieejamā vietā domē. Ļoti skaists bija. Mainījās varas, nozuda makets un bez publiskās informācijas parādījās zelta karātavas. Nez kāpēc nepārliecina šīs pārbūves pamatojums. pārāk aizdomīgi bieži ir tās pārbūves skvērā. It ka citu ielu Ogrē nebūtu.
to dirsas pilseta • 11. maijā, 22:34
tavas domas zem kadas kritikas,tu esi neaudzinats,slikts necilveks.
kā beidzās • 11. maijā, 18:36
koka māju ciemata celtniecība, bez elektropieslēguma un tikai ar rokas insturmentiem, pasūtītājs esot kādas senās cilvēku kopienas fonds, kad cilvēki pārtika tikai no tā ko bija izgatavojuši, ko musdienu cilvēks spēj izgatavot tādu, kas nodrošina visu nepieciešamo vienai dienai.
Dirsas pilsēta • 11. maijā, 17:24
Attīstība Ogrē būtu pirmkārt tad, ja salabotu esošos un uzceltu vēl vienu papildus braucamo tiltu pār Ogres upi, bet tas jau Ogres demagogiem neinteresē - Ogrē 30 gadus "attīstās" tikai Brīvības iela no tuneļa līdz domei vai bijušo un esošo domnieku sētmales.
Dirsas pilsēta • 11. maijā, 17:17
Ogre tieši nevis attīstās, bet stagnē LPSR laika domāšanas un demagoģijas tradīcijās. Arī kad cēla Trikotažku un pusi Ogres nojauca, lai uzceltu daudzstāvenes civilokupantiem, tas tika saukts par attīstību un komunistisko izaugsmi. Visa skaistā un dabiskā iznīcināšana, pārklājot to ar betonu vai bruģa plāksnēm, nav nekāda attīstība, bet domei pietuvinātu būvnieku lobēšana. Dzenoties pēc iepirkumiem no pašvaldības līdzekļiem tā var arī visu Ogres teritoriju noklāt ar betonu un bruģi, uzcelt vēl kādas 10 zeltītas karātavas Ogres centrā, 15 strūklakas, 20 baltās Staļina cielavas, bet nekādas attīstības no tā nebūs.
Mārim • 11. maijā, 13:15
Nekas nav iznīcināts, ir labiekārtots mūsdienu standartiem. Pilsētai ir jāatīstas, nevis jāstagnē. Skvēriņš bija savu nokalpojis, samierinies. Kādreiz tur sēdēja veči smēķēja un pa kluso dzēra, tagad skraida bērni. Protams, kas kuram tuvāks, bet man patīk pārmaiņas, ja protams tās ir uz attīstību. Ogrē beidzot ir ko parādīt un nav kauns izvest viesus pastaigā.
jas ir jo • 11. maijā, 10:44
darba biržā strādā vecenes, kas no veicamajiem darbiem ne bū ne bē, kad gāju vaicāt par kursiem, ko piemeklēt saistībā ar kādreiz apgūtajām profesijām, briļļainā čirka tikai spēja izdvest, ko kursi tur tač nodokļi jāmaksā, viena cita izpirda, ka darba birža paredzēta, lai reģistrētu cilvēkus kā bezdarbniekus un viņi varētu saņemt pabalstu. eiropas savienbā darb birža ir, lai veicinātu nodarbinātību, bet latvijā, lai... lūdzu oponējat, ja nav taisnība nekas no šī uzrakstītā, gan biržas vecenes, gan darba ņēmēji, gan darba devēji
Dirsas pilsētā • 11. maijā, 00:16
Viss pa vecam kopš 1991.gada.
Absurds • 10. maijā, 14:58
Jālūdz Valsts kontrolei lietderības revīzija
Māris • 10. maijā, 14:47
Skaistais skvēriņš ir iznīcināts....Nožēlojami
iespējams • 10. maijā, 14:04
, ka cilvēks arī nav viņa darbs, ja piemēŗam darbs ir mola saremontēšana pie daugavas, kur ugunsdzesēju depo, tad tak cilvēks nav ne mols ne depo, bet tas cilvēks ir cilvēks, kas to darbu dara.
paturpinot • 10. maijā, 13:05
ja cilvēki ir viņu darbs, tātad... arī nedarbs, bet nedarbus jau atzīt negribas
mags • 10. maijā, 12:12
kāda butu pasaule, ja cilvēki nedomātu, ka viņi ir viņu darbs, bet tas ko viņi domā un tur kur atrodas, piemēram, ja cilvēks atrodas laukos, tatad viņš ir lauku cilvēks, ja atodas mašīnā tad mašīnas cilvēks un plus vēl arī viņš domā ka tur ir jāatrodas
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 3 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet