Atgriezties pie raksta

« Noteikumi, kas jāievēro Ogres Zilajos kalnos

2019. gada 9. maijā, 09:28, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus dilstošā secībā

Gita • 2019. gada 9. maijā, 13:26
Ja reiz dabas parks, varbūt arī akcents jāliek tieši uz dabu un tās nepietaisīšanu ar izklaides objektiem - visādām rodeļu trasēm un izpriecu vietām. Un beidzot vajadzētu nojaukt tās pussagruvušās ķieģeļu būdas, ar kurām pilns mežs. Laikam bijušās sūkņu mājas vai kas tamlīdzīgs.
čoms • 2019. gada 9. maijā, 17:17
Pilnīgi piekrītu Gitai
Dabas parks? • 2019. gada 10. maijā, 01:31
Dabas parks vai parks dabā? Izlasot liekas, ka dabas parks pamazām pārtop par atrakciju parku. Var aizbraukt un paskatīties, kā tas izkatās Mežparkā. Asfaltēti ceļiņi, kafejnīcas, izklaides. Viss cilvēku patēriņam. Vai Ogrei tāds vajadzīgs? Vai Ogre vienmēr nav lepojusies, ka ir pilsēta pie meža? Varbūt būtu jāpajautā arī iedzīvotājiem, pirms būvēt būvēt rodeļu trasi, kemperu laukumu? To visu var darīt privātās teritorijās.
definīcija neatbilst darbībām • 2019. gada 10. maijā, 06:55
"Dabas parks ir aizsargājamā dabas teritorija, kas pārstāv noteikta apvidus dabas un kultūrvēsturiskās vērtības un kas ir piemērota sabiedrības atpūtai, izglītošanai un audzināšanai. Atpūtas organizēšana un saimnieciskā darbība dabas parkos veicama, nodrošinot tajos esošo dabas un kultūrvēsturisko vērtību saglabāšanu. "
piekritīšu • 2019. gada 10. maijā, 08:23
Jau šobrīd vasarās cilvēku skaits, kas apgorzās Zilajos kalnos ir daudz vairāk nekā dabas parks spēj uzņemt, mežs ir piemēslots, īpaši ap karjerām, atkritumu urnas saliktas, bet tās netiek laicīgi izvestas. Kur tur vēl rodeļi vai kameru šļūkšana?! Tad jānolīdzina Smiltāju kapi un tur jātaisa, jo pašreizējā teritorija sevi jau izsmēlusi.
Andris • 2019. gada 10. maijā, 13:29
Labāk būtu iekšpagalmus pietaisījuši!
Armands • 2019. gada 10. maijā, 13:45
Andris tu esi smiekligs,arste savu galvu kopa ar iekspagalmiem.
Justs • 2019. gada 10. maijā, 14:43
Zilie kalni ir sačakarēti līdz riebumam. Tas sen vairs nav dabas parks.....Riebjas, cilvēku spējai dabu sabojāt nav robežu..
Andri • 2019. gada 10. maijā, 16:01
Pasaki adresi - kurš pagalms. Saorganizēsim zibakciju un pietaisīsim! :D
cilveks • 2019. gada 10. maijā, 19:41
Vai parastsajam cilvekam ir tiesibas staigat Ogres Zilajos kalnos un elpot gaisu, vai tikkai izredzetiem.
vecenēm • 2019. gada 10. maijā, 20:46
dūzenē nav ko darīt, pat kalni par zilajiem palikuši, ka nevienas laumiņas mežos nelidinās
??? • 2019. gada 12. maijā, 00:05
Dabas parks??? Jautājums atbildīgajiem!!!! Tagad atcerējāties, ka tas ir dabas parks? Kādreiz tiešām bija dabas parks ar īpašajiem putniem un augiem. Tagad putnus vairs nedzird. Dzird tikai velosipēdistu kliegšanu: "Ceļu!", kuri dodas Zilajos kalnos trenēties. Jūs atgādinat par noteikumiem? Man ir jautajums - KĀPĒC ZILOKALNU PAKĀJĒ NOZĀĢEJA VAIRAK KA 10 KOKUS???? Tikai nesakiet, ka tie bija veci. redzēju celmus un sazāģetos koka stumbeņus - BIJA VESELĪGI KOKI!!! Kam traucēja???? Aktīvās sporta atpūtas īpašniekiem? Kam??? Kas tur plānots? Palicis pliks placis. Vispirms atgriežat Dabas parka lomu Zilajiem kalniem, un rādiet piemēru. Pagaidām redzam tikai neprasmīga apsaimniekotāja darbu. Liels FUI! Zem nosaukuma "dabas parks" tikai domājat ka dabūt peļņu ar savām trosēm un masu Stirnu bukiem. Jā, man sāp, jo esmu uzaudzis pie Zilajiem kalniem, pazīstu katru koku un grāvi. Un neesmu arī pret pasākumiem. Bet ne jau tādām metodēm, kādas tiek izmantotas pašlaik.
Andris • 2019. gada 12. maijā, 19:14
Labāk būtu iekšpagalmus pietaisījuši!
Andrim • 2019. gada 12. maijā, 20:28
Tu esi slims!
Koki • 2019. gada 13. maijā, 00:27
Lūdzu iestādiet kokus to vietā, kas vairāku gadu garumā izzāģēti pie apļa. Meža vietā tagad pļava.
pele • 2019. gada 13. maijā, 10:31
Neviens teikums par dabas aizsardzību, neviens projekts par dabas saudzēšanu, vai kaut viens pasākums saistīts ar dabas izglītošanu. Vai vajag tualeti kafejnīcai, faktiski Sīviņam, lai būvē pats par saviem līdzekļiem, attopieties valsts naudas izšķērdēšanā. Patiešām dabas parks kļūst par biznesa objektu, kam.....
Ir arī augstāki noteikumi un likumi • 2019. gada 13. maijā, 21:42
Nez kā ir ar likumiem un MK noteikumiem, bet kad pēc dažiem gadiem beigsies tagadējais Zilo kalnu dabas parka apsaimniekošanas plāns, varbūt kādi centīgākie pie Zilajiem kalniem dzīvojošie varētu izveidot kādu domubiedru grupu, un iejaukties jaunā plāna izstrādē, pieprasot nomainīt apsaimniekotāju, piemēram, lai tā būtu Dabas aizsardzības pārvalde, ne tagadējā alkatīgā kabatas aģentūra. Citādi tur pēc pāris gadiem dabas parka tiešām vairs nebūs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet