Atgriezties pie raksta

« Vēstulē ministram aktualizē nepieciešamību sakārtot valsts ceļus novadā

2019. gada 13. maijā, 11:53, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

interesanti • 2019. gada 21. maijā, 11:04
Helmanis dabūja savu māju par to ka nodarbjas ar bērniem! Ļautiņi mīļie - vai te kādam visi majās, varbūt viņam vēl par sava privātā sporta kluba vadīšanu piešķirt īpašumā kādu Ogres pievadceļu, lai var uzlikt bomi un iekasēt naudu par iebraukšanu pilsētā? tad jau mums ir desmitiem bērnudārzu audzinātajas un auklītes kas katra māju būtu pelnījušas daudz vairāk! Kādēļ tad viņš to pēc tam kad par kapeikām dabūja veikli pārrakstīja uz māti? Helmanis jau pārdevis inkubatoru - skaisti, cik pirms tam dome tajā ieguldīja ? Arguments par to ka komunikācijas agrāk netika mainītas, jo Helmaņa iepirkumos to dara vēlreiz neiztur kritiku - par ko tad ir kriminālprocess Namsaimniekā - par to ka tika it kā mainītas komunikācijas, kuras patiesība jau sen ir nomainītas ! Un kuru tieši bērnudārzu Bartkevičs ir pārdevis - Bitīti? To samainīja ar valsti, un tagad tas ir iemainīts atpakaļ un tā arī stāv kā tāds grausts. Basketbola komanda labi spēlē, tapēc ka Helmanis to atbalsta...saule arī spīd tapēc ka Helmanis tai to ļauj darīt? Un divas tiesu instances viņu jau ir atzinušas par vainīgu izspiešanā - ne jau zaptes burkas nosperšanā, bet izspiešanā!
Tiesnesis • 2019. gada 21. maijā, 00:04
Es nerunāju tikai pa tuneli! Ko jau gadu Zelta liepu marinē, jeb tur arī ieplanonota otrā karta, pēc divi gadi visu plēsīs nost un pārbūvēs!
Tiesnesim • 2019. gada 20. maijā, 22:55
Nesatraucies, gan jau tunelis būs. Atšķirībā no dažiem, labiem, citiem savas partijas programmu izpilda uz tuvu visiem 100%
Tiesnesis • 2019. gada 20. maijā, 22:51
Troļļu portāls! Cik negatīvu rakstu par Helmani šeit ir bijuši publicēti? Kur solītais tunelis! Naudu viņš mākot piesaistīt, jūs 2019 gada Ogres budžetu esat redžejuši (21 miljons deficīts), kredītus viņš māk paņemt, kuri mums būs jaatdod! Pilnīgi nevajadzīgi un nesaimnieciski projekti! Tagad skvēru pārbūvē, vai tiešām nebija svarīgākas lietas, ko savest kārtībā! Būtu labak naudu izglītībai vai tai pašai policijai vairak iedevuši nevis trošu tiltus būvējuši! Laipa pilnīga izgāšanas, Zelta liepa bez komentariem, visus projektus marinē, lai tikai atrastu iemeslus lielāku piķi izscelt! Tagad čakstes prospektu marinēs meklēs papildus izmaksas. APSKATATIES UZ CITĀM PILSĒTĀM, to pašu Ikšķili viss notiek! Kapēc Trapiņš negrib Ogres novadam pievienoties! Tapēc, ka tad būvēs Laipu pāri Daugavai pa 2 miljoni EUR un trošu vagoniņu pa 3 miljoniem EUR uz Meinarda salu!
to info • 2019. gada 20. maijā, 22:50
Tu zini cik maksā estrādes īre??? Tautās klīst visādas runas, bet viņa ir tik nolaista, ka īpašniekam būtu jākaunas ko tādu izīrtēt. Apbrīnoju producentus, kuri tur iet un vel ko mēģina organizēt, jo estrāde ir zaudējusi savu spozmi, un man ne tikai pašam kauns uz turieni iet, kur nu vel vest viesus.
Dambis • 2019. gada 20. maijā, 18:28
kopsavilkums vai nu enzima patiesību vai nu melo.
man būvnieks nopirka dzīvokli • 2019. gada 20. maijā, 18:24
1. Tā informācija , ka Bartkevicš ir izmānijis zemesgabalu no domes nāca no Bartkeviča un Legzdiņa portāla Daugavas bals. To visu Bartkevičs izdarīja kad bija domes prieksēdētājs. Helmanis kad tika pie mājas nebija pat deputāts. Māju dabūja tāpēc , ka nodarbojās ar bērniem bez maksas.un to dara 30 gadus. Helmanis pats sev ne ko nepiešķīra. Bartkevičs gan izmantojot savu statusu.2. Komunikācijas zem ielām netika mainītas, to var redzēt iepirkumos ko taisīja Helmaņa laikā. Brīvības iela, Mālkalnes prospekts, čakstes prospekts. kārtējā muldēšana. Patiesībā daudzas pilsētas bija jau savestas kārtībā, tikai Ogre bija nesaposta skaistule.4. par šo nezinu. 5. Bartkevičs pārdeva bērnudārzu savam partijas čomam Ločmelim par 17 000ls un nopirka atpakaļ par 450 000ls. 5. Helmanis pārdeva inkubātoru Hanza elektronikai kas radīs jaunas darbavietas. 6.pārdeva tautasnamu ko cilvēki bija saziedojuši. Tur nav komentāra tas ir vājprāts. 7.nav informācijas.8. Helmanim ir laba komanda to parāda labais darbs kultūras centrā, sporta centrā. teātra atdzimšana ogrē. basketbola korandas sniegums. Tas ,ka Helmanis piesaista vairāk naudas kā jebkurš tas fakts.par to ,ka viņš tiesājas tas ir fakes ar savu politisko oponentu kārkliņu, kas grib uzbūvēt Rimi pie represēto piminekļa. Bartkeviču arī divas tiesas notiesāja krimināla nodarījumā. domi vadīja un tur viss bija labi. Bartkeviču izglāba vecais klotiņs .
to što kakaški international • 2019. gada 20. maijā, 09:51
zatarivajut vse lielveikalsi buhlom i patom u nas bolniji semja razdajutsa, ņekavo ņebesit?
nu • 2019. gada 20. maijā, 09:45
Tiesāts, tātad noziedznieks.Ja šādi tipi var būt amatpersonas ,Tad kāda ir mūsu Latvija??? Izskatās, vienkārši korumpētības midzeklis. Un Helmja aizstāvji, novelciet tās brilles rozā.
kopsavilkums • 2019. gada 20. maijā, 09:16
Tie cilvēki, kuri apgalvo ka otrs melo, to parasti dara no savas pieredzes un paši vienkarši savādāk nemāk. Neliels kopsavilkums par visiem komentāriem. 1. informācija no avīzes par to, ka Bartkevičs ticis pie zemesgabala. Vai tā informācija gadījumā nenāca pirmsvēlēšanu laikā un no Helmaņa Ogreneta ? nu ļoti ticama informācija...pēdiņas protams. Bet fakts ka Helmanis izkrāpis sev Krasta iela māju ir nenoliedzams. un starp citu, Edvīns māju būvēja ar savām rokām. 2. Ogrē nekas pirms Helmaņa neesot darīts. Man gan kaut kā atmiņā ir tas, ka Ogrē, neskatoties uz mazajām iespējām, tika nomainītas visas komunikācijas zem ielām. Helmanis atnāca kā uzvarētājs uz visu gatavu. 3. Bartkevičs pārdeva Ogres tirgu. Varbūt, nezinu, bet principiāli atbalstu šādu lēmumu, pašvaldībai nav jānodarbojas ar tirgu, tā ir komercdarbība un tas jādara privātam uzņēmējam. 4. Bartkevičs pārdevis bērnudārzu - tie gan ir atklāti meli, bērnudārzs tika nodots valstij, pretī saņemot citu objektu . 5. Helmanis neko nav pārdevis - atkal meli - pat šobrīd tiek pārdots pašvaldībai piederošais biznesa inkubators Pārogrē, un vēl ir jautājums par apkures iekārtām pie dzelzceļa - kur tās ir pačibējušas ? 6. Jā, Bartkevičš pārdeva tautas namu, arī neatbalstu, bet es īsti nespēju iedomāties ko pašvaldība būtu darījusi ar diviem tautas namiem Ogrē. 7. Vecā pirts Ogrē tika pārdota jo bija avārijas stāvoklī. Starp citu - pirts arī ir komercdarbība, ar kuru pašvaldībai nav jānodarbojas pēc likuma. Un to pārdeva Helmaņa čomam, ja nu kas. 8. Helmaņa komanda un spēja apvienot cilvekus - par šo atliek vien pasmaidīt. Skaldi un valdi, ir viņa princips. Labi pazīstu vismaz piecus cilvēkus domē - viņi kaunas par to ka tur strādā un ir šokā par šī vadītāja un viņa "komandas" nekaunību. 9. Par to ka Helmanis pirms vēlēšanām to vien darīja kā sauca Bartkeviču par zagli un solīja atmaskot - tiesa, un tiesa arī tas, ka nekas no tā nav piepildījies. Man jau apnika to visu uzskaitīt, bet nenoliedzami ir tas, ka Helmanim trūkst politiķa cienīgas izturēšanās un tolerances pret konkurentiem, un vispār liekas nenormāli, ka tiesāts pilsonis turpina vadīt domi, kurā viņš ir galvenais atbildīgais par naudas līdzekļu izlietojumu.
Laime nelaimē kādreiz • 2019. gada 19. maijā, 23:06
Varbūt labi vien ir, ka 20 gadus neko īsti redzamu nepaveica Ogrē (izņ. sev kabatā), jo tagad būtu jau otrreiz daudz jālabo. Mainījušās tehnoloģijas, tehnika, materiāli, būvnieku zināšanas utt. Nav jākāpj uz tiem pašiem grābekļiem kā kādreiz. Lai tagad Ķegums ar varošo Bartkeviča roku attīstās.
20 gadi - mīlējam • 2019. gada 19. maijā, 22:58
20 gadus Ogri vadīja Bartkevičs, bet Jūs gribat, lai viss notiktu līdz rīt no rīta uz galda. 20!!! gadus kāpēc tad necepāties.
to info • 2019. gada 19. maijā, 22:29
Bartkevics atlava pardot Ogres tirgu, un vel daudz ,daudz objektus,Helmanis neko nav pardevis tikai ieguva,cilveks redzams,ka labi strada,viss apkart atjaunots,bet pa 20 gadiem ko labu Ogrei iedeva Bartkevics,pat nevaru pateikt ko labu vins iedeva Ogrei.
>info • 2019. gada 19. maijā, 22:28
kā reiz Helmanim ir talants sadarboties un apvienot cilvēkus, paskat uz viņa komandu un tagadējo darbību. Viņamlat pāmet, ka pat ar Saskaņu sastrādājas. Atšķirībā no piemēram Ikšķiles trapiņa, kurš ar visiem sanīdies, pat ar ministruun no visas pasaules norobežojas.
to info • 2019. gada 19. maijā, 22:21
un ko tu teiksi Bartkevics,ne tikai estradi pardeva,bet veco tautas nami un bernudarzu Malkalnes pr un pirti,un kur ta nauda ir? Nekas Ogre nebija darits,tikai saviem draugiem palidzeja.
to info • 2019. gada 19. maijā, 22:17
bija avize,kur bija rakstits ka Bartkevics tika pie liela zemes gabala un pa kadu naudu uzcela,ja tu nelasiji,tad nav ko muldet.
info • 2019. gada 19. maijā, 20:36
starp citu - kad Helmanis sanīdās ar Bartkeviču (viņam ir talants sanīsties ar visiem) un rāvās pie varas, viņš visās malās bazūnēja par to, ka Bartkevičš ir zaglis, un ka viņš (Helmanis) nonākot pie varas to pierādīs un parādīs kaut kādus tur dokumentus. Citu argumentu viņam priekšvēlēšanu laikā nemaz īsti nebija. Tauta noticēja un iebalsoja viņu. Un kur tad ir tie pierādījumi - es tiešām ar interesi gaidu...nu jau drīz būšu nosirmojis gaidot. Helmanis ir tāds pats kā Ušakovs Rīgā - pie varas raujoties kliedza ka visi zagļi un ka to pierādīs, bet rezultāts jau ir visiem labi zināms.
info • 2019. gada 19. maijā, 20:24
Helmanis un Špakovskis ar visu ģimeni bija ON biedri, kad Helmanis atveda Špakovski uz domi kā izpilddirektoru. Viņi abi no sākta gala bija vienā laivā ar Bartkeviču. Nu par Pūķi protams var strīdēties - teorētiski viņa bija Tēvzemiešu rindās, bet manuprāt NA un Tēvzemieši ir viens un tas pats - galu galā viņi taču apvienojās. Pūķe izstājās no Tēvzemiešiem, jo ir gudra sieviete un negribēja atrasties vienā partijā ar Helmani. Un par estrādes izpārdošanu arī ir dažādi viedokļi - manuprāt arī lētāk ir to divas reizes gadā izīrēt, nekā visu gadu to monstru uzturēt. Ja uzskata ka pašvaldības līdzkļus var netaupīt, tad protams var domāt savādāk.
Ess • 2019. gada 19. maijā, 19:35
<<<Tu pats sev neriebies?
Ess> Es • 2019. gada 19. maijā, 19:31
Tātad Tu esi apmelotājs???
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 4 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet