Atgriezties pie raksta

« Vēstulē ministram aktualizē nepieciešamību sakārtot valsts ceļus novadā

13. maijā, 11:53, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

parasti, lai kautkas mainītos • Šorīt, 09:15
tiek boikotēti uzņēmumi no kuru saimnieciskās darbības tiek iekasēti lielākie nodokļi uz darbu var iet vai arī mūsdienās var strādāt attālināti https://kolxoz.net/login
pilseta • Šorīt, 08:23
Kaut drusku mazak zogiet ,ka rezultata cilveki ir kluvusi tik bagati .
??? • Šorīt, 08:04
Špakovskis par izpilddirektoru kļuva 2007.gadā. Vai nav tā, ka Helmanis toreiz vēl bija tikai sociāldemokrāta Kārkliņa rokaspuisis bez jelkādas ietekmes politikā? Kāds varēja būt sakars ar ON???
informācijai • Šorīt, 07:57
Helmanis bija partijā Ogres novadam. Vēl tajā partijā būdams viņš arī Špakovski iebīdīja par izpilddirektoru, kas arī bija biedros. NA viņš iestājās tikai pēc tam, kad neizdevās nobīdīt malā Bartkeviču. Pēc tam kad viņš iestājās NA, vairāki Ogres NA biedri no tās izstājās, jo negribēja būt vienā partijā ar šo cilvēku.
To >vai tiešām • Šorīt, 07:41
Ja jau klāj faktus vaļā, tad saki līdz galam, kura partija tad tā bija. Cik atceros, Bartkevičs ir bijis Ogres novadam, un Helmans NA. Jā, ir bijis tautsaimniecības komisijas vadītājs, bet tas jau nenozīmēja, lai visa nauda aiziet infrastruktūrā, un ķepu uz lēmumiem šā kā tā turēja Bartkevičs. Lai nu ko, bet pilsēta iet laikam līdzi. Jauki, ja domā par ģimenēm ne tikai pensionāriem, jo nākotne ir ģimenēs. Salīdzināšana ar Ušakovu, neiztur kritiku, jo Helmanim infrastruktūra ir ļoti svarīga, pretstatā ar izbijušo Rīgas mēru, kur Barona ielu vien taisija cik gadus, un citu īsti neko.... Daudzi cepjas par skvēru, bet jūs pastaigājat pa gājēju ielu un papētat kāds ir bruģis - jau drūp, virskārta jau vairs nav, vietām izveidojušās iedobes kurās cilvēki paklūp. Viņš ir jāsakārto, jo vel pēc pāris gadiem, ja neko nedarīs brēksit, cik viss slikti.
ха ха • Šorīt, 07:11
>>> vakar 22,47:- Ну ты и тупой!!!
<vai Tiešām • Vakar, 22:47
Nu samelojies. Ausis nekust melojot? Ja nebūtu Helmaņa nebūtu mums tāda izaugsme kā tagad.
??? • Vakar, 22:39
Kas tā ir par partiju, kurā Helmanis bija kopā ar Bartkeviču?
>vai tiešām • Vakar, 21:04
neesmu Bartkeviča fans, bet - ja nu kāds kaut ko ir aizmirsis, tad Helmanis ilgu laiku bija vienā partijā ar Bartkeviču, un diezgan daudzus gadus, vēl Bartkeviča laikā, Helmanis bija tautsaimniecības komisijas vadītājs - tātad tieši atbildīgs par infrastruktūru un ceļiem. Kādēļ tad viņš neko nedarīja? Laikam bija jānodarbojas ar te jau pieminēto privātmājas izkrāpšanu. Un piemēram ceļš no Tīnūžu puses ir Ikšķiles novads un tas ir Ikšķiles panākums.
>jocīgajiem • Vakar, 20:44
ciparus studijā lūdzu ! cik tieši naudas Helmanis ir piesaistījis Ogrei no valsts? Un vēl viens jautājums - kas par to naudu ir izdarīts, nu izņemot strūklakas, laipas un citus "vērtīgus" objektus ? Un es apskatījos šo norādīto zemesgrāmatas nodalījumu. ļoti labi var redzēt, kā Helmanis ir pa pilnīgām kapeikām caur savu sprota klubu izkārtojis sev no pašvaldības māju Krasta ielā 17 kurā dzīvo un to pēc tam pārrakstījis savai mātei. tā sacīt, lai pats nezīmētos.
tie kas zin kā • Vakar, 10:22
noplenīt vienu eiro, nestrādā par minimālo algu
Vai tiešām ? • Vakar, 09:22
Kas tad sataisīja visus pievadceļus pie Ogres? Brīvības ielai arī Helmanis piesaistīja naudu Mālkalnes prospekts, Grīvas prospekts, Zilokalnu . Esat aizmirsuši kādi ceļi bija Bartkeviča laikā.
Vai tiešām piesaista naudu? • Vakar, 04:28
Tagad būs jau trešais izcirstais meža placis - Čakstes prospektā, pēc Jaunogres un Ziliem kalniem, bet Mālkalnes pirts teritorija, kur tiešām varēja būt laukums bērniem, stāv nolaista. To naudu dome un tai pietuvinātie būvnieki piesaista savām kabatām, ne jau iedzīvotāju labjklājībai. Atveriet acis - tā ir fikcija - netiek taisīts tas, ko iedzīvotājiem vajag - pilsētas ceļi, tilti, bet kaut kādas zeltītas karātavas, pontonu laipa, absurdi rotaļlaukumi, izcērt pēdējos meža pleķus. Nu nebrauc te tūristi, nav ko melot - te nav nekā īpaša, pat estrāde un kinoteātris nozagti. Ogres upe dēļ Ogres HESa vasarā vispār izskatās kā smirdīga bedre, kādi vēl tūristi?
Jocīgajiem • Vakar, 01:35
Helmanis reāli piesaista naudu Ogrei . Parēķiniet cik naudu ir Ogre saņēmusi no Valsts pateicoties Helmanim. Paskatījos zemesgrāmatā Helmanim ne kas nav mainījies kopš 2009 gada deklarācijas.
ES dialektika • 17. maijā, 18:23
briseles kāposti, nevis burkāni, putinās ceļi, ka ausis pat novīst
& • 17. maijā, 17:01
Tā arī nevienas atbildes vai atsauksmes par komentāros sacīto sakarā ar tiltu pār Ķilupi un nepieliktajām margām uz Daugavpils šosejas tilta pār Ogres upi. Tā vietā, izrādās, tagad jau bliezīs augšā kārtējo nevienam nevajadzīgo rotaļlaukumu Čakstes prosepektā līdzīgi kā pagājušogad plēsa ārā mežu rotaļlaukumam pie privātmājām Jaunogrē. Viens komentētājs patiešām vērīgi pamanījis, ka Helmis daudz neatšķiras no Ušakova. Un tās visas komentējošās sanitas un tamlīdzīgas Helmja aizstāves noteikti komentē no domes ēkas. Labi, ka vairs nebalsoju par NA/Visu Latvijai!, jo tagad jau vairs nav noslēpjams, ka tā patiesībā ir Visu Izraēlai!, kas prezidenta krēslā bīda žīdu, poļitruka dēlu. Tāpēc nav brīnums, ka tik brutāli izzog arī Ogri - atkārtojas tas pats, kas Bartkeviča laikā, tikai citas personas izpildījumā.
padomju produktam • 17. maijā, 13:57
Šis padomju domāšanas veids ir īpaši bīstams kleptopkrātijas paveids. Pašvaldības manta pieder pašvaldībai, tātad tas ir visu pašvaldības iedzīvotāju kopīpašums. Ja uzskati ka tavu privātīpašumu drīkst piesavināties nesodīti, tad pasaki kur dzīvo, es aiziešu apskatīties vai tur nav kas man noderīgs.
to >atbaslstitājam • 17. maijā, 13:38
...a tev žēl ,ka helmis klust par miljonāru ?? aman ne ,labs cilvēks.. lai ņem pašvaldība smanta nevienam nepeider
>atbalstītājam • 17. maijā, 12:52
apskaties Ogres pilsētas zemesgrāmatas nodalījumu Nr. 427. Tur var ļoooti labi redzēt kāds Helmanis ir saimnieks, un kā viņš savā kabatā iesaimnieko pašvaldības īpašumus...
skarbie deviņ10tie • 16. maijā, 21:49
braucu ar ikarusu viss pilns man jāstāv kājās, stāvu pašā aizmugurē, brauc vēl viens autobuss parādu šoferim mēli, šis man rāda, ka es nav gudrs, un tā nu tagad visi šoferu pēcteči atriebjas pasažieru pēctečiem un vadā šos pa neceļiem.
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 3 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet