Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 14.maija numurā:

* Ogres novada pašvaldības vadība pateicas BK "Ogre" komandai
Basketbolistiem, visai BK "Ogre" komandai, līdzjutējiem un atbalstītājiem pateicās arī Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks, BK "Ogre" dibinātājs Gints Sīviņš.

"Pirms pieciem gadiem, kad šo trako ideju uzsāku īstenot, uzskatīju, ka 99 procenti basketbola sabiedrības domāja: esmu jucis. Es teicu, ka klubā mēs darbosimies pārsvarā ar Ogres basketbolistiem, ar vietējiem spēlētājiem," sacīja G.Sīviņš.


* Par ēku būvkonstrukciju stāvokli jādomā laikus
Aprīļa nogalē LR Ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro nāca klajā ar paziņojumu, ka lielai daļai padomju gados celto daudzdzīvokļu dzīvojamo māju strauji tuvojas ekspluatācijas termiņa beigas. Kā norāda SIA "Ogres Namsaimnieks" valdes loceklis Kaspars Grīnbergs, Ogrē šobrīd nav konstatēts, ka kāda no daudzdzīvokļu dzīvojamajām mājām ir kritiskā stāvoklī, taču dzīvokļu īpašniekiem būtu jāpatur prātā, ka viņi ir atbildīgi ne vien par savu dzīvokli, bet arī mājas kopējo tehnisko stāvokli un tajā esošajām komunikācijām.


Vairāk – jaunajā "OVV".


* Jumpravas kultūras nams uz laiku mainīs atrašanās vietu
"Jumpravas kultūras namā valda pārvākšanās drudzis – jau ir noņemtas kulises Lielās zāles skatuvei, lai nenoput, izvākta tērpu noliktava, lai kolektīviem nākamās sezonas laikā viss būtu pa rokai, un sakrāmēta aptuveni viena trešdaļa Senlietu istabas! Lai pārvākšanās process notiktu operatīvāk, aicinām uz oficiālo pārvākšanās talku "Sapako kultūru!" tā kultūras nama darbinieki.


* Ķeguma dzelzceļa stacijā – "Cita Muzeju nakts";
* Lielvārdē, atzīmējot Mātes dienu, stāda rozes;
* Lauberē – krustdūrienu tehnikā izšūto gleznu izstāde;


* Kā pareizi lietot zāles?
Ja zāļu instrukcijā ir norāde "Jāieņem trīs reizes dienā", tās nav jāpieskaņo brokastīm, pusdienām un vakariņām, bet gan jālieto ar 8 stundu starplaiku!


* Kā prasmīgi uzlādēt mobilā tālruņa akumulatoru?
Neatstāj lādēties tālruni pa nakti (tad tālruņa baterija atrodas pastāvīgā stresa stāvoklī, jo visu laiku tā notur 100% uzlādes līmeni).


Vairāk ieteikumu – jaunajā "OVV"!


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43862

2019. gada 14. maijā, 09:20, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet