Atgriezties pie raksta

Jāņa Čakstes prospektā būs bērnu rotaļu laukums

13. maijā veikti sagatavošanās darbi, lai uzsāktu būvdarbus Jāņa Čakstes prospektā 1, Ogrē, kur tiks sakārtota teritorija un izbūvēts bērnu rotaļu laukums, radot pilsētā vēl vienu labiekārtotu atpūtas vietu.

Projekta mērķis – sakārtot teritoriju un izbūvēt bērnu rotaļu laukumu Jāņa Čakstes prospektā 1, Ogrē, lai nodrošinātu Ogres novada iedzīvotājiem atpūtas vietu, rekreācijas zonu, uzlabojot dzīves kvalitāti. Bērnu rotaļu laukums atradīsies teritorijā starp Ogres upi un Jāņa Čakstes prospektu, Ogrē (Ogres parks). Parks ir vēsturiska ogrēniešu rekreācijas zona.


Projekta ietvaros tiks izbūvēts bērnu rotaļu laukums, tā iekārtas, gājēju celiņi, brauktuves pieslēgums J.Čakstes prospektam, velonovietnes, gājēju laipas. Atsevišķu atvērtās lietus ūdens atvades risinājumi (caurtekas, ievalces), ietves un rotaļu laukuma apgaismojums. Tiks ierīkoti arī dažādi dekoratīvie stādījumi, veikta zaļās zonas atjaunošana un jauna zāliena ierīkošana, kā arī labiekārtojuma elementu izbūve - soliņi, atkritumu urnas, urnas dzīvnieku izkārnījumiem, infostends, veloturētāji, bērnu rotaļu laukuma nožogojums, biotopu nožogojums.


Lai īstenotu teritorijas labiekārtošanu, tika izsludināti divi publiskā iepirkuma konkursi- par teritorijas labiekārtošanu un apgaismojuma izbūvi. Saskaņā ar līgumu par "Teritorijas labiekārtošana Jāņa Čakstes prospektā 1, Ogrē", būvdarbi, darbu izpildes termiņš ir četri mēneši no darbu uzsākšanas.


Publiskā iepirkuma rezultātā Ogres novada pašvaldība 2019.gada 9.aprīlī noslēdza līgumu Nr.5-2.1/2019-278 ar SIA "ML Asphalt" par teritorijas labiekārtošanu Jāņa Čakstes prospektā 1, Ogrē. Projekta realizēšanai nepieciešamais finansējums – 357 212.78 eiro. Bet 2019.gada 15.aprīlī Publiskā iepirkuma rezultātā Ogres novada pašvaldība noslēdza līgumu Nr.5-2.1/2019-296 ar SIA "EdAn ELEKTRO" par teritorijas labiekārtošanu Jāņa Čakstes prospektā 1, Ogrē – apgaismes būvniecību. Projekta realizēšanai nepieciešamais finansējums – 14 258.65 eiro. Projekta būvuzraudzību veiks SIA "Akorda", ar kuriem 2019.gada 16.aprīlī tika noslēgts līgums Nr.5-2.1/2019-304.


Būvdarbu veicējiem teritorijas labiekārtošanas darbi Jāņa Čakstes prospektā 1 jāveic saskaņā ar SIA "Evolution Road" izstrādātajiem Paskaidrojuma rakstiem - tehnisko dokumentāciju.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43867

14. maijā, 10:13, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Riebums • 18. maijā, 04:40
Tagad būs jau trešais izcirstais meža placis - Čakstes prospektā, pēc Jaunogres un Ziliem kalniem, bet Mālkalnes pirts teritorija, kur tiešām varēja būt laukums bērniem, stāv nolaista. To naudu dome un tai pietuvinātie būvnieki piesaista savām kabatām, ne jau iedzīvotāju labjklājībai. Atveriet acis - tā ir fikcija - netiek taisīts tas, ko iedzīvotājiem vajag - pilsētas ceļi, tilti, bet kaut kādas zeltītas karātavas, dārgi uzturama pontonu laipa, absurdi rotaļlaukumi, izcērt pēdējos meža pleķus. Nu nebrauc te tūristi, nav ko melot - te nav nekā īpaša, pat estrāde un kinoteātris nozagti. Ogres upe dēļ Ogres HESa vasarā vispār izskatās kā smirdīga bedre, kādi vēl tūristi? Tā jau ne Zilajos kalnos, ne gar Ogres upi vairs nevar klusi, mierīgi pastaigāties, tagad vēl NA/Visu Izraēlai! pirms žīda ielikšanas par prezidentu vajag sadirst šo zaļo zonu.
xa xa • 17. maijā, 14:35
xa xa xa xa xa xa xa xa
aborig. • 17. maijā, 04:02
JA būs ļoti liels pan. rats, tad trošu tiltam būs jāziedo arī Brīv. ielai ar visiem //RĪBELIEŠIEM// u.c. veikalu Īpašniekiem...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet