Atgriezties pie raksta

Ogrē uzsākti ielu atputekļošanas darbi

Rūpējoties par iedzīvotāju dzīves kvalitāti, Ogres novada pašvaldība katru gadu veic ielu un ceļu apstrādi ar pretputekļu materiālu. Atputekļošanas darbi pilsētā jau ir uzsākti, nākamnedēļ tie tiks veikti arī Ogresgalā.


 

Ogres novada pašvaldības galvenais speciālists ceļu pārvaldības un uzraudzības jomā Pēteris Bužers informē, ka arī šogad tiek veikta grants ielu apstrāde, lai mazinātu putekļu daudzumu. “Protams, labākais risinājums būtu apstrādāt visus novada grants ceļus, bet, ņemot vērā pieejamos finanšu līdzekļus, tiek apstrādāti ceļu posmi ar lielāku satiksmes intensitāti un blīvāk apdzīvotās vietās.”


Kopumā pilsētā tiks atputekļotas C un D uzturēšanas klases ielas 24,9 km garumā, tai skaitā darbi tiks veikti uz visām C klases kategorijas ielām 19,7 km garumā, savukārt D klases ielas tika izvēlētas, ņemot vērā satiksmes intensitāti un iedzīvotāju blīvumu (skatīt: Ielu uzturēšanas klases 2019. gadā). 


Līgums par darbu veikšanu noslēgts ar SIA “Tilbe”, līguma summa ir 20 000 EUR bez PVN. Darbi tiks veikti šīs nedēļas laikā.


Ielu atputekļošanu paredzēts veikt arī Ogresgalā. Ņemot vērā pieejamos finanšu līdzekļus, arī šajā gadījumā noteicošie kritēriji ir satiksmes intensitāte un vietas apdzīvotības blīvums. Ogresgalā atputekļošanas darbus veiks SIA "VIAMIX" nākamās nedēļas laikā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43908

2019. gada 21. maijā, 07:13, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Gudri • 2019. gada 13. jūnijā, 23:37
Es uzskatu ka šis ir ļoti labs pasākums. It īpaši ņemot vērā cik daudz cilvēku dzīvo netālu no grants ceļiem. Jo putekļi ir lieli. Un visiem tiem gudriniekiem kas doma ka Daugavas ūdens butu labāks,jums laikam nav saprašanas par izmaksām. Parēķinat cik izmaksātu degviela lai celus laistitu vismaz divas reizes diena un alga tam kas to dara,jā ūdens butu par brīvu. Taču pretputekla līdzeklis ir daudz izdevīgāks un noturīgāks. Super
IB • 2019. gada 22. maijā, 10:01
razve v Ograx ģeografiju neučet ?!?
ха ха • 2019. gada 22. maijā, 07:31
>>>IB:- Кто в мире знает,что такое "даугава"? В Белоруссии,это Западная двина!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet