Atgriezties pie raksta

Tiek uzsākti skeitparka izbūves darbi

Ogres novada pašvaldība 20. maijā noslēdza līgumu ar SIA "City Playgrounds" par pārvietojama skrituļsporta aprīkojuma (skeitparka) izbūvi Ogres novada Sporta centra stadiona teritorijā.

Līguma ietvaros sākotnēji tiks veikta atbilstošu skrituļsporta iekārtu rūpnieciskā izgatavošana, bet pēc tam to montāžas darbi Ogres novada Sporta centra stadionā pie tenisa kortiem. Kopējais darbu izpildes termiņš ir 2 mēneši. Noslēgtā līguma summa ir 28 899,20 EUR bez PVN.


Ogres novada pašvaldības ainavu arhitekte Senija Proose norāda, ka iekārtu uzstādīšanas darbi ir saskaņoti arī ar Ogres novada Sporta centru, lai to veikšana netraucētu stadionā paredzētās aktivitātes.


Ogres novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu arī ar SIA "Tilbe" par asfalta seguma atjaunošanu teritorijā, kurā tiks izbūvēts skeitparks. Darbus paredzēts pabeigt līdz šī gada 31. maijam. Šī līguma summa ir 5 030 EUR bez PVN.


2014. gadā skeitparkā, kas atradās Ogres novada Sporta centra stadiona teritorijā, tika konstatēti aprīkojuma bojājumi, kuru dēļ tā izmantošana bija kļuvusi bīstama un skeitparku nācās demontēt. Tā kā bērniem un jauniešiem skeitparks ir ļoti nepieciešams, tas tiks ierīkots Ogres novada Sporta centra stadiona teritorijā pie tenisa kortiem.


Jaunais skeitparks atradīsies vairāk kā 300 m2 lielā laukumā, kuram tiks atjaunots asfalta segums, kā arī tas tiks norobežots ar pārvietojamām barjerām. Skeitparkā tiks uzstādītas 5 dažādas demontējamas koka rampas, kas veidotas no kompozītmateriāla, kas ir izturīgāks par finieri.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43925

22. maijā, 07:38, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

NĒ JURI • 24. maijā, 15:30
,...ZEMES ĪPAŠNIEKIEM !...
to Jurim • 24. maijā, 15:15
tam Andrim neko nevar iestastit,vins slims,psihiatriska slimnica sen vinu gaida.
juris • 23. maijā, 19:25
iekšpagalmi jau ir jātaisa dzīvokļu īpašniekiem

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet