Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 31.maija numurā:

* Ogres sākumskolas 6.b klase ZZ Čempionāta finālā izcīna "Grand Prix" un piecu dienu ceļojumu uz Budapeštu


Vairāk – jaunajā "OVV".

* Vēlreiz par EP vēlēšanu rezultātiem mūsu novados


Atsaucoties "OVV" lasītāju lūgumam, publicējam vairāk statistikas par pagājušajā nedēļā notikušajām Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām mūsu novados – gan vēlētāju aktivitātes rādītājus, gan arī piecus populārākos sarakstus Ogres, Ikšķiles, Lielvārdes un Ķeguma novadā.


* Tiks reorganizēta Jumpravas pagasta pašvaldības aģentūra;


* Ciemos pie mums: Radio balss Sandra Glāzupa


"Kad atnācu uz radio, nomainīju vecāko diktoru paaudzi. Tāda ir lietu kārtība," tā par aiziešanu pensijā saka labi pazīstamā radio balss Sandra Glāzupa, kuras senču saknes meklējamas Madlienā. Viņa piekrīt, ka aiziešana pensijā ir dzīves notikums, kas prasa emocionālu sagatavošanos un plānu, ko jaunajā statusā darīt.


Vairāk – jaunajā "OVV".


* Arī šogad noskaidros "Ogres novada sakoptāko lauku sētu 2019";


* Par remontdarbu uzsākšanu dzīvoklī


Vasara ir laiks, kad daudzi ieplānojuši veikt remontdarbus savos dzīvokļos. Ja tie saistīti ar tapešu pārlīmēšanu vai sienu pārkrāsošanu, tad droši var ķerties pie darba, bet, ja remontdarbi paredzēti vērienīgāki, nepieciešams saskaņojums ar būvvaldi.


Vairāk – jaunajā "OVV".


* Ķeguma novads nosvinējis savus līdz šim grandiozākos svētkus;


* Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas rīkotais eseju konkurss skolēniem: Ko es vēlētos pateikt saviem vecākiem?


"Tēt, kāpēc Tevis nebija blakus? Tas nekas, ka jūs ar mammu nemīlējāt viens otru. Bet, ja Tu aizgāji un necīnījies, lai satiktu mani, vai Tu nemīlēji mani? Es nesaku, ka es Tevi nosodu, vienkārši nesaprotu, kāpēc?


Mammu, Tev nevajadzēja aizrauties ar alkoholu, jo mums jau tā nebija naudas. Bet ne jau naudas trūkuma dēļ to pieminu, bet tāpēc, ka Tevis nebija tik bieži blakus, Tu vienmēr biji ar saviem draugiem. Es, pat būdama vēl ļoti maza, sāku domāt – varbūt Tu neesi mājās, jo Tev mūs nevajag. Es gribēju, lai Tu man iemāci lasīt un rakstīt, bet to neizdarīji.


Es bieži neklausīju Tevi, jo, kad Tu biji tās retās reizes mājās, neredzēju iemeslu, kāpēc Tevi klausīt, ja Tu neieklausījies manī.”


Vairāk – jaunajā "OVV".


* Sports: pludmales volejbols Tīnūžos, Kalna skrējiens, Ogres novada atklātais čempionāts futbolā un Ogres jauno florbolistu uzvara Tallinā.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!


 


Publicitātes foto


Ogres sākumskolas 6.b klases audzēkņi ir gandarīti par uzvaru ZZ Čempionātā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43980

31. maijā, 07:40, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet