Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 4.jūnija numurā:

* Ogresgala pagasta svētkus šogad svin Ciemupē
"Ceram, ka pagasta svētki notiks arī nākamgad, kad ar mūsu pagastu saistīts ļoti liels notikums – Emīla Dārziņa 145 gadu jubileja. Līdz ar to domāsim, lai tie ir skaisti un grandiozi svētki, jo E.Dārziņš Ogresgalā pavadījis kādu vasaru, gūstot šeit iedvesmu saviem brīnišķīgajiem darbiem un par Ogresgalu teicis tikai to labāko," saka I.Čiščakova.

* Jaunajā Ikšķiles Katoļu baznīcā pasniedz pirmo Svēto Komūniju
"Tagad svētdienās šeit pulcējas aizvien vairāk pozitīvi noskaņotu cilvēku, daudzi pat brauc no Ogres. Iespējams, tas ir mūsu jaunā priestera J.Zarāna nopelns. Draudze viņu burtiski dievina. Ceram, ka viņš šeit paliks vēl ilgi, jo šī priestera sprediķi ir kas neizsakāms, – viņš trāpīgi un kodolīgi pasaka un atver prātu tam, par ko līdz šim pat neesi aizdomājies. Domāju, ka mūsu baznīca vispār atrodas īpašā vietā – mēs šeit jūtamies laimīgi. Tas, nepārprotami, ir mājiens, ka Dievs mīl šo vietu, mīl mūsu baznīcu. Esam pateicīgi ikvienam, gan sponsoriem, gan pašvaldībai, kas sniedza atbalstu, lai Ikšķilē būtu savs Dievnams," saka Ikšķiles katoļu baznīcas draudzes komitejas locekle un baznīcas atslēgu turētāja Olga Kurša.


* Vai būvdarbi Brīvības ielas skvērā sagādā neērtības?
"Izrādās, vienai Brīvības ielas uzņēmējai, kuras niša ir pankūku cepšana, ar šiem būvdarbiem radītas tādas problēmas, ka jādomājot par emigrēšanu uz Īriju. Mēģināju sievieti uzmundrināt, teikdams – jo sakārtotāks un skaistāks būs skvērs, jo vairāk cilvēku tur un lielāks apgrozījums uzņēmējiem. Uzzināju, ka no šiem maniem vārdiem dāmai kļuvis tikai sliktāk – viņai ar tiem esot "sāpīgi trāpīts". Kas tieši iesāpējās, viņa gan man nepaskaidroja, jo spēka neesot…" tā Ritvars Raits.


* Vakances mūsu novadu pašvaldībās;
* Biedrība "Otrās mājas" atskatās uz 15 ražena darba gadiem;
* Mācību gada radošais noslēgums Meņģelē;
* Ikšķiles novadā godina labākos skolēnus un skolotājus;


* Policija atklājusi pirms desmit gadiem Ogrē izdarītu slepkavību
2009.gada 30.augustā savā dzīvoklī Ogrē tika atrasta noslepkavota 1954.gadā dzimusi sieviete. Noziegums bija īstenots, vairākas reizes durot ar nazi viņas ķermenī un sitot sievietei pa galvu ar āmuru.


Vairāk – jaunajā "OVV".


* Ikšķiliete Sandra Koja laimē vairāk nekā 16 000 eiro!


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!
Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/43998

2019. gada 4. jūnijā, 09:32, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

otrās mājas • 2019. gada 4. jūnijā, 11:16
Vislabākie vēlējumi Lilijai Paeglei!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet