Atgriezties pie raksta

Pie Dubkalnu ūdenskrātuves uzstādītas jaunas ceļa zīmes

Ogres un Ikšķiles novada pašvaldības aģentūras "Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa "Zilie kalni" attīstības aģentūra" direktore Ieva Kraukle informē, ka pie Dubkalnu ūdenskrātuves uzstādītas jaunas ceļa zīmes "Apstāties aizliegts".

Tās uzstādītas vienā ceļa pusē drošības apsvērumu dēļ, lai parka apmeklētāju un automašīnu piepildītā laikā, varētu droši pārvietoties citi autotransporta līdzekļi un operatīvais transports.


Vairākās vietās atjaunotas ceļa zīmes "Aizliegts iebraukt", jo dabas parkā var pārvietoties tikai ar Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa "Zilie kalni" attīstības aģentūras izsniegtajām atļaujām.


Ogres un Ikšķiles novada pašvaldības aģentūra "Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa "Zilie kalni" attīstības aģentūra" aicina dabas parka apmeklētājus pievērst uzmanību jaunajām ceļa zīmēm!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44009

2019. gada 5. jūnijā, 12:04, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

tā radās • 2019. gada 5. jūnijā, 13:37
tā radās mūžīgais dzinējs, kad automobīļiem aizliedza apstāties
beidzot • 2019. gada 5. jūnijā, 12:45
parezi, jau pagājušo sazonu vajadzēja, savādāk abās pusēs auto, un ja satiekas divi pretī braucošie tad nav kur izmainīties , jo viss pilns un ja vel abiem aizmugurē pāris auto, tad vispār p****ā.
Jā jā • 2019. gada 5. jūnijā, 12:34
Visu aizliegt un nebūs nekādu kreņķu

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet