Atgriezties pie raksta

Sociālo un veselības jautājumu komiteju turpmāk vadīs Māris Siliņš

Šodien, 5. jūnijā, notika Ogres novada pašvaldības domes Sociālo un veselības jautājumu komitejas ārkārtas sēde, kurā lēma par izmaiņām šīs komitejas vadībā.

Pēc pašvaldības domes vēlēšanām, kas notika 2017. gada 3. jūnijā, Sociālo un veselības jautājumu komitejā strādā 8 domes deputāti: Ilga Vecziediņa, Māris Siliņš, Dzintra Mozule, Antra Purviņa, Dainis Širovs, Dzirkstīte Žindiga, Mārtiņš Leja, Jegors Laptevs. Komitejas priekšsēdētājas amats bija uzticēts Ilgai Vecziediņai, savukārt priekšsēdētājas vietnieka amats – Mārim Siliņam.


Šodien komitejas ārkārtas sēdē tika nolemts deputāti Ilgu Vecziediņu atbrīvot no komitejas priekšsēdētājas amata un komitejas vadību uzticēt līdzšinējam komitejas priekšsēdētāja vietniekam Mārim Siliņam, nosakot mēnešalgu saskaņā ar Ogres novada pašvaldības 2017. gada 19. jūnija iekšējiem noteikumiem "Ogres novada pašvaldības domes deputātu atlīdzības izmaksāšanas un ar deputāta darbību saistīto izdevumu atlīdzināšanas kārtība".


Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis informēja, ka vairākus mēnešus Sociālo un veselības jautājumu komitejā nav izskatīts neviens jautājums: "Sociālo un veselības jautājumu komitejas jautājumi un sociālie jautājumi ir vieni no svarīgākajiem, ar kuriem pašvaldība nodarbojas. Šajā komitejā ir nepieciešamas pārmaiņas. Mans priekšlikums ir uz laiku nomainīt Sociālo un veselības jautājumu komitejas priekšsēdētāju, lai rastu labāku risinājumu šīs komitejas darbu veikšanai. Ja tas būs iespējams, mēs ar laiku varētu stiprināt Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komiteju, pievienojot tai Sociālo un veselības jautājumu komiteju."

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44011

2019. gada 5. jūnijā, 16:56, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

> vecs stulbenis tu esi • Šorīt, 09:33 • 2019. gada 10. jūnijā, 18:55
no tāda dzirdu
vecs stulbenis tu esi • 2019. gada 10. jūnijā, 09:33
Bildē vismaz paskaties - kur tad viņa kārtējo reizi ir???
vecis • 2019. gada 10. jūnijā, 08:51
Helmani,vai solīdāk rīkoties nemāki?vajadzēja izrunāties ar Ilgu, vienoties un skaisti sapulcē pateikt paldies par darbu.Tāda rīcība celtu Jūsu vērtību vēlētāju acīs.Tagad tā ir zemiska rīcība.Neesat iecelts tā dieva kunga vietā,nevienam nav atļauts ņirgāties par otra cilvēka slimību, ka tikai viss neatgriežas atpakaļ vēl smagāk

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet