Atgriezties pie raksta

Caur putekļu mākoņiem uz peldvietu

Ogres novada iedzīvotāji, kuri iecienījuši atpūtu pie Dubkalnu ūdenskrātuves, pauž satraukumu par putekļaino ceļu posmā no Smiltāju kapiem līdz peldvietai.

Iedzīvotāji interesējas, vai nav iespējams šo ceļa posmu apstrādāt ar pretputekļu līdzekli, kā tas ir veiksmīgi darīts pilsētas teritorijā.


Ar šo jautājumu vērsāmies pie Ogres un Ikšķiles novadu pašvaldību aģentūras "Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa "Zilie kalni" attīstības aģentūra" direktores Ievas Kraukles.


"Dabas parkā jau vismaz divas reizes ir lietots pretputekļu līdzeklis, vairāk tas tiek izmantots posmā gar Dubkalnu ūdenskrātuvi, kur ir atklāta vieta. Mežā, kur koki salīdzinoši ātri slāpē putekļu izplatīšanos, cenšamies pretputekļu līdzekli lietot pēc iespējas mazāk, jo tā tomēr ir ķimikālija, kas pēc tam nonāk apkārtējā vidē," skaidro I.Kraukle.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44025

2019. gada 8. jūnijā, 19:02, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

aborig. • 2019. gada 12. jūnijā, 04:31
...paldies Kazakeviča k-gam ! Būs jāsauc diktators Lukašenko ! ...un vēl par mūsu nodokļiem: jaunās Tīn. šos. malas apbērtas tonnām zālāju sēkl., kuras tuksneša smiltīs nekad NEUZDĪKS. Ej ķīmiķotāji - 5 soļu attālumā atrodas suņu pieķēzīta (arī mēslojums) ūdenstilpne !!!
ko jūs domājat • 2019. gada 11. jūnijā, 10:19
par vecu veceni, kas strādā rīgā tirgū pie zemenēm un smēķē? arī piesārņo gaisu. tajā pašā laikā lielie puikas pēc pamatskolas saģērbjas uzvalkos un pēr un pārdod gāzi, a ja nu vecenei insults un kāda dzirsktele trāpa gāzē.
rabītis • 2019. gada 11. jūnijā, 07:55
Nu vai zini, tad kas ir sliktāk? atputekļot, vai lai tie putekļi ceļas. Aizvakar putekļi bija tik daudz, ka pat pretī braucošo auto knapi saskatīt. Laikam kamēr nebūs kāda nelaime, tikmēr neko nedarīs. Un kā tad ar augiem un kokiem? Putekļi bija vel dziļi mežā iekšā.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet