Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 14.jūnija numurā:

* Cilvēku alkatība un lētticība – krāpnieku sabiedrotie

VPRRP Ogres policijas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Valdis Gržibovskis un inspektors Igors Kalnačs stāsta, ka šobrīd viens no aktuāliem krāpšanas veidiem ir piedāvājumi nopelnīt naudu apšaubāmās, Latvijā nereģistrētās virtuālās biržas platformās.


Saistībā ar šīm krāpšanām uzsākti jau vairāki kriminālprocesi, un notiek izmeklēšana.


Vairāk – jaunajā "OVV".


* Veselība: Ar sirdi nevajag jokot!


SIA "Ogres rajona slimnīca" reizi nedēļā pieņem sertificēta kardioloģe un funkcionālās diagnostikas ārste Anita Baika. Turklāt viņas bruņojumā ir ne vien daudzu gadu pieredze un zināšanas, bet arī ar mūsdienīgām ierīcēm aprīkots kabinets, kas, kā smaidot atzīst ārste, ir ne sliktāks kā Kardioloģijas centrā.


Vairāk – jaunajā "OVV".


* Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta ieteikumi karstajam laikam;


* Arno Jundze: Laiks ir tāds, ka romānos vajag visu


– Tagad topā ir Indriķa Latvieša „Bailes”, „Nauda”, „Vara”, Karīna Račko…


Vai kopainai ir vajadzīgi arī šādi darbi? – 


Nu, padomju laikā jau arī izdeva politiskās grāmatas – piemēram, "Misters miljards" un tamlīdzīgas par pūstošajiem kapitālistiem, ko visi lasīja, jo tā bija vienīgā iespēja uzzināt, kā Amerikā kļūt par miljonāru, bet politisko pusi neviens nopietni neņēma.


Arī pie mums politiskā literatūra – Indriķis Latvietis, Māris Ruks un citi autori – vienmēr būs populāri, un tas ir diezgan perspektīvs virziens. Šī literatūra veido sapratni par procesiem, pat ja reizēm tā ir greizi taisīta izsmejot vai izņirdzot. Man liekas, ka Priverta gabals par kokaīna propagandu patiesībā ir kolosāls, un Holivudā par viņu varētu taisīt filmu. Ja mums prese nepiedāvā analītisko žurnālistiku, kas Latvijas medijiem ir pārāk dārga, tad šāda literatūra aizpilda to nišu.


* Vakances mūsu novadu vidusskolās;


* Par remontdarbiem uz autoceļiem Ogresgala un Turkalnes virzienā


"OVV" lasītājs Eduards, interesējoties par darbiem, kas nesen tika veikti uz autoceļiem Ogre-Ogresgals un Ogre-Turkalne, uzdeva šādu jautājumu: "Kāds ir labums no tiem akmentiņiem, kurus kā otro kārtu uz emulsijas liek pa virsu uzklātajam un gludajam asfalta segumam pēc pirmās kārtas? Noturībai vai kam? Vismaz moto, auto un velo braukšana paliek nebaudāma, un ceļam no tās otrās kārtas jau pēc sezonas nekas nav palicis, ko labi var redzēt, piemēram, vietām uz Turkalnes ceļa."


Speciālista atbilde – jaunajā "OVV".


* Aviācijas bāzē Lielvārdē svin Gaisa spēku dibināšanas simto gadadienu;


* Sports: Santai Stepulānei bronza sacensībās Čehijā; Mironovam 3.vieta senioru sporta spēlēs novusā; Ogres NSC vieglatlētiem piecas medaļas pašu rīkotās sacensībās; rembatieši un ogrēnieši cīnās par V.Gargurņa kausu.


 


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!


Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!


 


Dzintras Dzenes foto


SIA "Ogres rajona slimnīca" ārste Anita Baika un māsiņa Anita Jakovļeva ar lepnumu demonstrē veloergometru, kas jau daudziem pacientiem palīdzējis noteikt precīzu diagnozi.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44075

2019. gada 14. jūnijā, 08:32, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

es ceru • 2019. gada 15. jūnijā, 22:54
ka vēl kartonkā notiek volejbola mači, a to aiziet celtniecībā praksē, bļin kas viņi visi ir un ko viņi te dara?
..patīkami MAKSĀT, • 2019. gada 15. jūnijā, 06:49
kārtīgam ārstam !?!
patīkami • 2019. gada 14. jūnijā, 20:07
BET šie ir ar kardioloģiju, veloegometriju saistītie Dr.Baikas un dr. Moras virsvadībā nodrošinātie pakalpojumi ir MAKSAS pakalpojumi, ko veic ORS visiem visā plašā Ogres novada un bij. rajona iedzīvotājiem, t.i., 1) kard. slim. potenc.un esošiem pacientiem. vislielākais paldies kvototājiem, veselības, labklājības ministrantiem un augšiņām ar vilka apetīēm!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet