Atgriezties pie raksta

« Pašvaldība gaida vērtējumu par Vidus un Zilokalnu prospekta krustojumu

17. jūnijā, 18:46, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

usa • 20. jūnijā, 22:27
kad ogre saks plaut zalaju un kas sodis par neapplauto,
nu • 19. jūnijā, 21:06
Ogre, Vai atvērsiet savas rozā brilles. Visur, ogres domi interesē ,tikai projekts ,bet kā nokļūt tava problēma.
Re! • 19. jūnijā, 12:42
"Zilokalnu prospekts ir pietiekami noslogots un blīvi apdzīvots, papildu satiksmes plūsma radīs vēl vairāk bīstamas situācijas." Diez vai cilvēki sāks braukt pa Zilokalnu prospektu vairāk tikai tāpēc,ka tas būs galvenais ceļš.Katrs brauc tur,kur viņam VAJAG,nevis tur,kur ved galvenais ceļš.
vecm. • 18. jūnijā, 13:13
..laukumiņš ir foršs, bet pāri ielai būtu ieteicams iet ar pieaug. kopā...ar cieņu cerot, ka arī Ogre atkal kļūs draudzīga velosip. - netikai ātrgaitas //smirdinātājiem//. Atkal gribās pajautāt - vai 21.gs. TO dārgo tuneli dzelzc. kopā ar satiksmes min. varētu iebūvēt arī vieglajam autotransp. Cik TAS būtu ērti un //zaļi// !?! (t.i.pie stadiona)
Kā jau ōgrē • 18. jūnijā, 11:47
Kad sāka projektēt šo bērnu atpūtas objektu mūsu augsti godātā dome ar būvvaldi prikšgalā domāja ar nepareizu vietu
Santa • 18. jūnijā, 09:49
Tu, krievs, savu žaunu varētu pieturēt.
Kasjaks • 18. jūnijā, 09:04
Kārtējais Ogres kasjaks. Izdara un tikai tad domā. Bet kā, lai bērn drošii nokļūst uz to laukumiņu, faktiski risinājuma nav.
Kurš uzmanīgāks • 18. jūnijā, 06:50
Visi satiksmes dalībnieki... Šajā gadījumā prioritātei vajadzētu būt tam, kas pārvietojas ar kājām, taču neviens pat nav pamēģinājis, kā un cik uzmanīgi var nokļūt, piemēram, no daudzdzīv. māju puses ar mazo līdz tikai nesen atklātajam parkam. Brīvlaikā visi mazie skolas vecuma bērni skrien pāri pa diagonāli krustojumam. UZSKATOT - auto mašīnas piebremzēs, ja kas ...Tikmēr cik mēneši vajadzīgi, lai izdomātu problēmas risinājumu? Tikmēr kāds var arī nepiebremzēt ...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet