Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 18.jūnija numurā:

* Somijas vēstniece Latvijā ar patiesu interesi iepazīst Ogres novadu;


* Ogres Tautas teātris ar "Skroderdienām Silmačos" līgo Ogresgalā

Starp brīvdabas izrādes baudītājiem varēja atpazīt ne tikai ogresgaliešus, bet arī ogrēniešus un Ikšķiles novada iedzīvotājus. Noteikti bija arī tādi, kas vēl tālāku ceļu mērojuši.


* Jānis Zirnis peldošo skatuvi Ogrē vada cauri vētrai;


* Edgara Kauliņa vērtība


"Nopietni sastrīdējos ar Zemessardzes bataljona bijušo komandieri Agri Purviņu. Iemesls – cilvēks nevar saprast, kāpēc Lielvārdes vidusskolai joprojām ir Edgara Kauliņa vārds. Bijusī militārpersona pārliecināta, ka Kauliņš bijis visīstākais kolaborants, kurš darījis visu, lai Latvija zaudētu savu valstisko neatkarību un nekad to vairs neatgūtu. Es tam nekad nepiekritīšu,” tā Ritvars Raits.


* Lielvārdes vidusskola dzīvē palaiž divas absolventu klases


Lielvārdes novada pašvaldība piešķir stipendiju "Gada absolvents" tiem izlaiduma klašu audzēkņiem, kuriem visas atzīmes ir augstākas par astoņām ballēm. Šoreiz tādi bija pieci: Marta Hedviga Oše, Marta Ceimere, Aiga Bernāne, Marika Grandāne un Laura Lazdiņa. 12.b klases audzēkne Laura Lazdiņa tika godināta īpaši, jo viņas vidējais vērtējums visu vidusskolas laiku bija virs deviņām ballēm, bet sekmju izrakstā tas ir tuvu desmit ballēm. Par izciliem un teicamiem mācību sasniegumiem Laura Lazdiņa tika apbalvota ar Latvijas Republikas Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa Pateicības rakstu, kā arī saņēma Latvijas simtgades izcilnieka stipendiju 500 eiro apmērā.


* Ķegumā sveic Latvijas simtgadē dzimušos bērniņus;


* Godina Komunistiskā genocīda upurus;


* Esiet uzmanīgi, lietojot elektroierīces vannas istabā!


* Ogrē cīnās par Valsts prezidenta balvu vieglatlētikā


Lieliski noorganizētajās sacīkstēs Latvijas izlases sastāvā startēja arī vairāki mūspuses sportisti, vislabāk veicās Ogres sprinterim Artūram Pastoram un Ikšķiles škēpmetējam Patrikam Gailumam, kas ieguva bronzas medaļas.


(..) Tieši 15.jūnijs ir Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa dzimšanas diena. Jau otro reizi pēc kārtas viņš savā dzimšanas dienā atradās Ogres stadionā – vieglatlētikas sacensībās. Prezidentu viņa 53.dzimšanas dienā ar lielu sarkanu rožu pušķi apsveica savulaik labākā Latvijas soļotāja Jolanta Dukure, kura bija viena no šo sacensību organizatorēm. Visi klātesošie Raimondu Vējoni sveica, nodziedot viņam "Daudz baltu dieniņu…"


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!


Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!


 


Ritvara Raita foto


Rūdis, Ieviņa un Kārlēns: "Pēc svētkiem skaidri zinām, būs sukas tā vai tā…"

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44097

2019. gada 18. jūnijā, 12:24, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ogrēnietis • 2019. gada 19. jūnijā, 10:49
Daudz baltu dieniņu Raimondam Vējonim!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet