Atgriezties pie raksta

Parka ielā tika veikti remontdarbi, nevis ielas pārbūve

Daudzi Ogres novada iedzīvotāji ir neizpratnē par Ogrē, Parka ielā veiktajiem remontdarbiem - kāpēc ir veikti ielas remontdarbi, bet nav izbūvēta gājēju ietve, lietus kanalizācija un uzlabota satiksmes drošība.

Ogres novada pašvaldības galvenais speciālists ceļu pārvaldības un uzraudzības jomā Pēteris Bužers informē, ka pagājušonedēļ Parka ielas posmā no Tīnūžu ielas krustojuma ar Parka ielu līdz Lapu ielai tika veikts ielas seguma virsējās kārtas remonts, pielietojot tehnoloģiju, kas paredz nevis "ielāpu uzlikšanu" katrai bedrei, bet vienlaidu bedrīšu remontu ar asfaltbetona ieklājēju, tas ir, visai ielai tika uzklāta asfalta kārta aptuveni 4 cm biezumā. Turklāt, lai paplašinātu ielu, atvieglotu pārvietošanos un iela kļūtu vizuāli pievilcīgāka, tika demontēti ielas malās esošie bortakmeņi, kā arī abas ielas malas noklātas ar grants šķembām. Šos remontdarbus veica ielu un ceļu uzturētājs, un tie tika finansēti no līgumā ar uzņēmēju paredzētajiem līdzekļiem ceļu uzturēšanai. P. Bužers uzsver, ka tika veikta ielas asfaltbetona seguma atjaunošana, nevis ielas pārbūve.


"Parka iela bija kritiskā stāvoklī, taču to ikdienā izmanto gan kājāmgājēji, gan velobraucēji, gan autovadītāji, piemēram, lai nokļūtu uz bērnudārzu. Lai uzlabotu pārvietošanās apstākļus, tika pieņemts lēmums salabot šīs ielas segumu. Taču joprojām paredzēts veikt Parka ielas pārbūvi, tās ietvaros veicot nepieciešamos darbus satiksmes drošības uzlabošanai," norāda Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis.


Šobrīd turpinās Parka ielas pārbūves projekta izstrāde. 2019. gada 15. aprīlī ar SIA "Evolution Road" tika noslēgts līgums "Būvprojekta izstrāde objektam Parka ielas pārbūvei posmā no Ceriņu ielas līdz Tīnūžu ielai", kura izpildes termiņš ir šī gada 30. augusts. Pēc būvprojekta izstrādes tiks izsludināts iepirkums par Parka ielas pārbūves būvdarbu veikšanu. Paredzēts, ka Parka ielā tiks mainīta satiksmes organizācija bērnudārza "Strautiņš" rajonā, nomainīts brauktuves segums, izbūvēts gājēju un veloceliņš, nomainīts ielu apgaismojums, kā arī izbūvēta slēgta tipa lietus ūdens kanalizācija.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44103

2019. gada 19. jūnijā, 11:33, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

usa • 2019. gada 20. jūnijā, 22:19
kapec ap majam vairs neplau zali!vai nevajadzetu sodit malkalni un pasvaldibu!pa zalaja izbradasanu pasvaldibas policija liek uzreiz sodu,bet kas sodis pa neaplautu zalaju pilseta!
Tiesnesis • 2019. gada 20. jūnijā, 09:40
Apsaktisiemies, uz šo asfaltu pēc pirmās ziemas :D Resnais atkal raustīs plecus un garantiju neprasīs! Ciemupes velocelinu izskatās arī netaisās remontēt! Kādiem dalbajob..m jābūt, lai izbūvējot veloceļiņu neieraktu vismaz kabeli apgaismojumam ( ja apgaismojumam naudas nepietika, jo kabatas bija jāpiebāž)! Velo celiņš uz smiltāju kapiem arī labi izskatās, žēl ka bildes nevar pievienot! Tā ir, ka būvējot uzrāda grunts maiņu ar reāli, tā nauda tiek sadalīta
? • 2019. gada 20. jūnijā, 09:36
Vai nebūtu lētāk visu pilsētu uzbūvēt no jauna?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet