Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 21.jūnija numurā

* Ogres tehnikuma topošās multifunkcionālās halles sienā ievieto vēstījumu nākamajām paaudzēm;
* Vairāku Ogres dzīvojamo māju dzīvokļu īpašniekiem būs jālemj par siltināšanas projektu realizēšanu;

* Publicists un rakstnieks Ēriks Hānbergs ar domubiedriem Birzgalē kopj ne vien dzimtas kapus, bet arī tādas kopiņas, pie kurām neviens vairs neaizstaigā
"Karš, divas okupācijas ir saplosījušas dzimtas. Tuvinieki izklīdināti un aizklīduši. Tālu prom no dzimtajām mājām un bērnības pagastiem. Vientuļnieki un divtuļnieki vērtos gados nevar aizkļūt pie saviem tuvajiem, jo nav kas aizved un busiņi pie lauku kapsētiņām nepieripo," tā Ēriks Hānbergs.


Vairāk – jaunajā "OVV"!


* Savus izlaidumus nosvinējusi Ķeguma komercnovirziena vidusskola
Pašvaldības vadītājs pieciem absolventiem – Lienei Krūmiņai, Ilvai Mālniecei, Atim Koreškovam, Ligitai Ābelei un Annijai Spilbergai – pasniedza pašvaldības naudas balvas par sasniegumiem mācībās. Visiem apbalvotajiem sekmju vidējais vērtējums ir augstāks par septiņām ballēm. Annija Spilberga, kurai vidējais sekmju vērtējums ir 8,29 balles, saņēma arī Latvijas Simtgades stipendiju 500 eiro apmērā.


* Veselība: Pēc 50 gadu vecuma urologs būtu jāapmeklē kā vīriešiem, tā sievietēm
Tradicionāli urologa pamata pacientu loks ir vīrieši visās vecuma grupās – sākot no jauniešiem, beidzot ar sirmgalvjiem. Katrai no šīm grupām ir savas problēmas.


Vairāk – jaunajā "OVV"!


* Ekskursija: Ogrēnieši iepazīst Zemgali
Stāsta varone dāvāja uzticības kredītu. Divi jauni cilvēki. Mīlestība. Paliks laukos un taisīs savu biznesu. Bauska. Kredīts. Dzimst bērni, it kā viss piepildās un tūdaļ varētu nokļūt uz zaļa zara. Krīze. Banka visu atņem.(..)
Asais prāts un darbīgās rokas apvienojas ar brīvu domu lidojumu, nezaudējot realitātes sajūtu, un ģimene ir atkal zirgā. Sameklējuši vecu, pussabrukušu lauku sētu ar stipriem pamatiem un sākuši savus sapņus īstenot no jauna. Būs viesu nams, kūku fabrika...


* Sports: Ogres orientieristu panākumi Somijā; Ogres novada senioriem – 38 medaļas Salaspilī; Ogres Frisbija klubam – Latvijas čempionāta bronza; Ķeguma pludmales volejbola čempionātā aizvadīti divi posmi!


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44120

2019. gada 21. jūnijā, 11:24, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

abonente • 2019. gada 25. jūnijā, 10:00
Paldies Dz.Mozulei par interviju ar Ēriku Hānbergu, laba, aktuāla!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet