Atgriezties pie raksta

Uzklausīšanas sanāksme par SIA "Ogres Namsaimnieks" iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk – Regulators) ceturtdien, 2019. gada 3. jūlijā plkst. 12.00 sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Ogres Namsaimnieks"  ēkā Zilokalnu prospektā 12, Ogrē, rīkos uzklausīšanas sanāksmi par SIA "Ogres Namsaimnieks" iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu.


 

Regulators uz uzklausīšanas sanāksmi ir aicinājis SIA "Ogres Namsaimnieks" pilnvaroto pārstāvi, kurš varēs komentēt iesniegtā siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. Uzklausīšanas sanāksmes dalībniekiem tiks dota iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus un ieteikumus par SIA "Ogres Namsaimnieks" iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu.


Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt pa telefonu vai e-pastu līdz 2019. gada 2.jūlijam (kontaktpersona Vjačeslavs Smirnovs, tel.67097254; vjaceslavs.smirnovs@sprk.gov.lv).


Iepazīties ar informāciju par SIA "Ogres Namsaimnieks" iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu var Regulatora tīmekļvietnē http://www.sprk.gov.lv sadaļā: Aktuāli/ Sabiedrības līdzdalība / Uzklausīšanas sanāksmes / Uzklausīšanas sanāksmes 2019.gadā.


Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā, un gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam nodrošināt tulkojumu valsts valodā. Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44151

2019. gada 27. jūnijā, 09:21, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

//ieteicēj//.. • 2019. gada 29. jūnijā, 16:36
VK jau ir bijusi neskaitāmas reizes, - TAK degunu no mēsliem izcel- DAĻA VK dzīvo Mālk.prosp 21=APROBEŽOTAIS !!!
Dzintars • 2019. gada 28. jūnijā, 21:12
Laiks meklēt citu apsaimniekotāju, ko daudzas mājas jau dara!
Iesaku2 • 2019. gada 28. jūnijā, 11:28
Paaicināt vīrus ar roku dzelžiem un tādus grīnbergus un citus atkritumus nogādāt Vagonparka atpūtas namā. Lai nesmird te un netraucē cilvēkiem normāli dzīvot.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet