Atgriezties pie raksta

Laikraksta „Ogres Vēstis Visiem” 9.jūlija numurā:

* Noslēdzies velofotoorientēšanās seriāla "Apceļo kaimiņus 2019" Ogres posms


Ogrēniete Natālija stāsta, ka, uzzinot par šīm sacensībām, uzrunājusi draudzeni, arī ogrēnieti, un divas draudzenes no Rīgas. Jaunietes nolēmušas izveidot komandu un startēt izklaides grupā, jo braucienā piedalījās arī 10 gadus vecā meita. 

Komanda nopelnījusi 76 punktus. Karte bija ļoti laba, un objektus varēja atrast arī tie, kas nav ogrēnieši. Dalībnieces atzīst, ka šī bijusi lieliski pavadīta diena.


Vairāk – jaunajā "OVV"!


* Taurupieša traktorā izperē cielaviņas


Šā gada maijā bija paredzēts doties zināmajos izbraukumos, reizē papildinot ģimenes budžetu, bet mīļās Dabas mātes bērni lēma citādāk – pašā karstākajā lauku darbu periodā nācās ieturēt gandrīz trīs nedēļu pauzi... Edgara Jirgena aizdomas apstiprinājās – vairākas dienas viņš manīja sava traktora tiešā tuvumā satraukti lidināmies cielaviņu pāri. Nu ja, ilgi nebija jāmeklē – zem JUMZ(a) stūres paneļa uz hidraulikas eļļas bākas atradās rūpīgi savīta ligzdiņa ar piecām raibām oliņām.


* Ķeguma novada pašvaldības izpilddirektora amatā ieceļ Tomsoni


Interesanti, ka Ķeguma novada pašvaldības dome, kurā ir samērā spēcīga un aktīva opozīcija, gan par Edvīna Barkeviča atcelšanu no izpilddirektora amata, gan par jaunās izpilddirektores Anetes Tomsones iecelšanu šajā amatā lēma vienbalsīgi.


* Struktūrvienību "Neptūns" vadīs Indulis Kalniņš;


* Mūsu sportistiem medaļas Latvijas Jaunatnes olimpiādē


Vairāk – Ritvara Raita rakstā.


* Pieaug senioru laulību skaits;


* Noziedznieki ar viltu cenšas iekļūt mājokļos


Pirms ielaist savā mājoklī cilvēkus, kuri uzdodas par valsts iestāžu pārstāvjiem, pieprasiet viņiem uzrādīt dienesta apliecību un drošības pēc pierakstiet šo personu vārdu, uzvārdu! Aizdomu gadījumā derētu fiksēt arī automašīnas valsts numura zīmi (ja personas ieradušās ar transportlīdzekli), šo cilvēku izskatu un bez kavēšanās par to ziņot Valsts policijai.


* Izraisa avāriju un aizbēg no negadījuma vietas


(..) Uz notikuma vietu izsauktajiem policijas darbiniekiem sieviete, kura bija apsēdusies pie stūres, apgalvoja, ka negadījumu izraisījusi viņa.


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!


Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/44213

2019. gada 8. jūlijā, 22:23, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Jānis • 2019. gada 10. jūlijā, 14:03
Izskatās, ka Ķeguma dome mērķtiecīgi atbrīvojas no vecāka gadagājuma darbiniekiem, aizstājot tos ar jauniešiem bez nopietnas pieredzes. Tur tiešām prasās pēc kārtīga audita.
abonente • 2019. gada 9. jūlijā, 11:56
Cik aizkustinoši, ka ir tādi dabas draugi kā Edgars Jirgens Taurupē, tas nozīmē, ka ar latviešiem viss vēl kārtībā!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet